SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR 57000 EURO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

57,000 Euro

  •  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR 57000 EURO
  •  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR 57000 EURO
  •  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR 57000 EURO

SALE APARTMENT 2 + 1 IN ASTIR 57000 EURO

In Astir, a 2 + 1, 92 m2 apartment is sold in a quiet area and at the entrance. It is on the 6th floor of a new 8-storey building. The apartment has ample space and light because it is east-facing. It is organized in: 1 cooking space, 1 living room, 1 bedroom, 1 small room, 1 toilet, 1 corridor and 1 large balcony. .

­čô×Contact now at no: +355 67 69 59 395


Pagesa 57,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 4920

Ne Astir,shitet apartament 2+1, 92 m2 ne zone te qete dhe ne hyrje. Eshte ne katin e 6 te te nje pallati te ri me 8 kate. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe drite sepse eshte i orientuar nga lindja. Eshte I organizuar ne: 1 ambjent gatimi,1 dhome ndenje,1 dhome gjumi ,1 dhome te vogel, 1 tualet , 1 korridor dhe 1 ballkon te madh. .

­čô×Kontaktoni tani ne nr : +