Shitet 1+1 Prane Deliorgjit Tirane

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashnsore . Organizohet ne nje soxhorno te madhe me gatimin e perbashket dhe me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Ka nje organizime shume te mire sepse hapsirat ndahen nepermjet koridorit dhe me hapsira te bollshme .
Per me shume informacion me kontaktoni.

Njoftime te Ngjashme