Super Super Okazion Per 3 Dite...shitet 2+1 Green City Tirane

Ne nje nder komplekset me te mira ne Tirane, i cili quhet Green City mbrapa karburant Kastrati Unaza e re...Shitet apartament ne ndertim, 2+1 siperfaqe totale 106 m2 i ndodhur ne katin e peste.Apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe shitet vetem per 660 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 750 euro/m2) + garazh te detyrueshem me vleren 10,000 euro, vetem per personat te cilet njohin kompleksin..!

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER