Shitet,apartament 2+1,unaza E Re Tirane

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Unazes se Re,prane Bar Oslos. Ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi •Tualeti •Ballkoni •Per ta vizituar na kontaktoni!


069 99 66 969