Apartament 1+1 Yzberisht Tirane

Disponojme apartament ne nje zone te qete dhe te sigurt,ne zonen e Yzberishtit,prane KMY-se. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati me punime shume te mira dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2. Hapesirat jane mjaft te bollshme dhe shperndahen me njera-tjetren nepermjet koridorit , vazhdojme me sallonin, ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti ka orientim shume te mire ndaj drites natyrale.Per ta vizituar na kontaktoni!

( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme