Apartament 2+1,Yzberisht Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 06/05/2019 14:07

55,000 Euro

  • Apartament 2+1,Yzberisht
  • Apartament 2+1,Yzberisht
  • Apartament 2+1,Yzberisht
  • Apartament 2+1,Yzberisht

Apartment 2 + 1, Yzberisht

The apartment is positioned in the Yzberisht area, near KMY. It is located on the 1st floor and has a total area of 156.9 m2, of which 93.6 m2 are internal and 63.3 m2 is a spacious veranda. The apartment has a very good orientation, regular cubicle and is overlooking the main street. The apartment disposes: • Living room • 2 bedrooms • Toilet • Veranda. To visit us please contact us!

0697015476


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 157.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 2908

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Yzberishtit,prane KMY. Ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka siperfaqe totale prej 156.9 m2,nga te cilat 93.6 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 63.3 m2 eshte veranda e bollshme. Apartamenti ka nje orientim shume te mire,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Veranda. Per ta vizituar na kontaktoni!