Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

52,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat!
  • Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat!
  • Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat!
  • Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat!

Sell Apartment 1 + 1 65m2, 52000 € in Kombinat!

Sell Apartment 1 + 1 65m2, 52000 € in Kombinat! The apartment is located in the center of Kombinat, very near to the garden. It is organized in two rooms, a cooking environment, 1 toilet and a corridor. It has regular mortgage documentation and is oriented south-east. It is suitable for use as a business activity, part of the expenses covers the owner! The price applies for the area where the apartment is located. For a contact visit contact Tean +355695562905


Pagesa 52,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat
Lexime 1300

Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000Euro ne Kombinat! Apartamenti ndodhet ne qender te Kombinatit, shume prane lulishtes. Eshte i organizuar ne dy dhoma, nje ambient gatimi , 1 tualet dhe nje korridor.Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka drejtim jug-lindje. Eshte i pershtatshem per tu perdorur si aktivitet biznesi, nje pjese te shpenzimeve i mbulon pronari! Cmimi okazion per zonen ku ndodhet apartamenti. Per nje vizite ne prone kontakto Tean +