Tirane, Shes dupleks 2+1 Kati 3, 125 m2 65.000 Euro (Rruga Misto Mame) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 19:21

65,000 Euro

  • Tirane, Shes dupleks 2+1 Kati 3, 125 m2 65.000 Euro (Rruga Misto Mame)
  • Tirane, Shes dupleks 2+1 Kati 3, 125 m2 65.000 Euro (Rruga Misto Mame)
  • Tirane, Shes dupleks 2+1 Kati 3, 125 m2 65.000 Euro (Rruga Misto Mame)

Tirana, Sale Apartment 2 + 1 Floor 3, 90 m² 51.600 Euro (Street Misto Mame)

Sell apartment, in the area of Misto Mames.

The apartment has a surface of 90 m² and a price of 580 € m², totaling around € 51,600.

It is located on the edge of the main street and the third floor of the residence.

Dispose of mortgage document ...Agency fee 1% per buyer.


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 125.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Konferenca e Pezes, Tirana, Albania
Lexime 1717

Shitet apartament, ne zonen e Misto Mames.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe qe shkon ne total rreth 65.000 Euro.

Ndodhet buze rruges kryesore dhe katin e 3 banimit..

Disponon dokument hipotekor...