Shitet Super 2+1 119.5m2 Prane Vila L Tirane

Apartamenti ka kubature te rregullte te shperdare me korridor dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekor,ka dy dhoma te medha martesore dhe me dy orjentime lindje dhe jug e pershtatshme per nje familje me dy kurora.e mobiluar me dy krevate martesore.

Njoftime te Ngjashme