Shitet Apartament 2+1,kompleksi Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek Kompleksi Golden Park, perballe me Spitalin Amerikan 3.Pallati perbehet nga dy ashensor.Shkallet e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.Hapsirat e perbashketa do te jene te organizuara me ambjente per femijet dhe do kete aktivitete gjate dites.Punimet jane nder me cilesoret, me pjesen e jashteme do jete mur tulle me polisterol dhe sistem kapot.Veratat jane dopio xham per akustike relaksuse ne apartament.Golden Park eshte nder komplekset ideal per te investuar dhe per te ndertuar nje familje te shendeteshme. Objekti ne fjale ndodhet ne katin e 6, ka punime shume cilesore, orientim te mire, kubature te rregullt dhe organizim shume te mire te brendshem.Dhomat shperndahen me njera-tjetren nepermjet koridorit, vazhdojme me sallonin e madh me dalje ne ballkon, ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim shume te mire ndaj drites natyrale.Per me shume informacion na kontaktoni!

( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme