Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 121 M2 78.780 (tufine) Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e Tufines. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 121.2m2 . Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje te tjera •Bosh •I investuar • Ndertim cilesor • Kubature e rregullt • Ndricim natyral Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme