Okazion/ shitet apartament 1+1 i mobiluar. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

40,000 Euro

  • Okazion/ shitet apartament 1+1 i mobiluar.
  • Okazion/ shitet apartament 1+1 i mobiluar.
  • Okazion/ shitet apartament 1+1 i mobiluar.
  • Okazion/ shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Okazion sold furnished 1 +1 apartment.

Modernly furnished and electrically furnished apartment, inverter conditioner. The apartment includes a spacious living room, bedroom, corridor, toilet and balcony. New building with mortgage. Very nice and quiet area, 60 m2, 4 floors, 2nd floor, total 8 floors, 1 bathroom, elevator, cooking area, dining room, living room, heating cooling, 1 bedroom, 1 balcony, condition: new


Pagesa 40,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Besim Alla, Tirana, Albania
Lexime 2643

Apartment i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me elektroshtepiake, kondicioner inverter. Apartamenti perfshin sallon te bollshem, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. Pallat i ri me hipoteke. Zone e qete dhe shume familjare., 60 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re