OKAZION Shitet Apartament 2+1 Golden Park Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/06/2019 11:17

63,000 Euro

  • OKAZION Shitet Apartament 2+1 Golden Park
  • OKAZION Shitet Apartament 2+1 Golden Park

Sell Apartment 2 + 1 Golden Park

It is located on the 6th floor of a new, newly completed, east facing apartment building. The apartment has 2 bedrooms, 1 bathroom, 2 balconies and a large living room with a cooking.


Pagesa 63,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 103.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Lexime 1312

Shitet super apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 103m i cili ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ,i sapo perfunduar,orientim lindje,Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 ballkone si dhe salloni i bollshem me pjesen e gatimit.