Shitet | Apartament 1+1 I Arreduar , 60 M2, 41500 Euro, Tek Misto Mame. Tirane

Shitet | Apartament 1+1, 60 m2, 41500 euro, tek Misto Mame. Apartmenti i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me elektroshtepiake, kondicioner. Apartamenti perfshin sallon te bollshem, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. Pallat i ri me hipoteke. Zone e qete dhe shume familjare.Apartamenti ka sip 60 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re Shitet i arreduar.