Shitet | Apartament 2+1, 68000 Euro Ne Misto Mame Tirane

Shitet! Apartament 2+1, 88 m2, 68000 euro tek Misto Mame! Apartamenti me hipoteke ndodhet ne katin e peste. Eshte pallat i ri me ashensor. Orientimi jug-lindje. Organizohet me 2 dhoma gjumi,1 soxhorno, 2 tualete + 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone te qete dhe familjare.

Njoftime te Ngjashme