Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

46,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht!
  • Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht!
  • Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht!
  • Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht!

Sell Apartment 1 + 1 in Yzberisht!

Sell 1 + 1 apartment in Yzberisht. The apartment is fully furnished and located on the 7th floor of a 9 storey building. His orientation is South-West. This apartment has ownership certificate. For more information or a visit to the property contact us!
Price: 46.000 Euro
Nr cel: 069 83 06 944


Pagesa 46,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga tre deshmoret
Lexime 529

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati 9 katesh. Orjentimi i tij eshte Jug-Perendim. Ky apartament disponon certifikat pronesie. Per me teper Informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cmimi: 46.000 Euro
Nr cel: