Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht! Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati 9 katesh. Orjentimi i tij eshte Jug-Perendim. Ky apartament disponon certifikat pronesie. Per me teper Informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cmimi: 46.000 Euro
Nr cel: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme