1 + 1 (58 M2) Tirana E Re (rr. Irfan Tomini) - Hipotek E Rregullt | I Rikonstruktuar Tirane

Shitet 1 + 1 (58 m2) tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re (Rr. Irfan Tomini) - Hipotek e Rregullt |Rikonstruktuar Vitet e Fundit | Pjeserisht i Mobiluar | Mundesi Parkimi ne Zone | Shtruar me Pllake Cilesore, Imitim Druri | Ndricim Shume i Mire Natyral | Dritare Dopio Xham | Pamje e Paster | Tarraca me Termoizolim dhe Hidroizolim | Zone Shume e Mire dhe e Aksesueshme | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q735

- Pallat ekzistues ( parafabrikat) pa shensor
- Kati i 5
- Katet e pallatit 5
- SHTEPIA E RIKONSTRUKTUAR PARA 3 VITESH
- Ambientet e perbashketa, shkallet te gjera dhe shume te mirembajtura

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor

Karakteristika:

SIPERFAQJA NETO: 58 M2

- Pllaka te reja , me imitim Druri
- Shitet i mobiluar pjeserisht
- I rikostruktuar 3 vitet e fundit
- Me Hipoteke te rregullt

- Zona eshte PERFEKTE pasi eshte shume aksesueshme, 2 supermarkete dhe furre buke 24 ore 1 minute afer,
- Zona ofron PARKIM ne lagje te sigurte
- Pamje e paster pasi nuk ka ndertime te larta rreth e rrotulla pallatit
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes me orientim perfekt Lindje Perendim
- Taraca me Termoizolim dhe Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare

- Instalime Elektrike te reja
- Intalime Hidraulike te reja
- Akses me Transport publik shume praktik

Cmimi: 45,000 Euro

Ulet cmimi ne 43,500 euro

Tel ose Whatsapp: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme