Shitet | Apartament 2+1 , 86m2, 60500 euro tek Astiri. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

Sell | Apartment 2 + 1, 86m2, 62000 euros at Astiri.

Sell | Apartment 2 + 1, 86 m2, 62000 euros at Astiri. The apartment is sold furnished. Furniture is contemporary and includes electric appliances. The apartment is composed of 1 large living room, 2 bedrooms, 1 corridor, 1 bathroom and 1 balcony. The area where the apartment is located is quiet and very family. The apartment is located on the 5th floor with lift and has full mortgage documentation.


Pagesa 60,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa astiri
Lexime 2877

Shitet | Apartament 2+1, 86 m2, 60500 euro tek Astiri. Apartmenti shitet i mobiluar. Mobilimi eshte bashkekohor dhe ne te perfshihen edhe elektroshtepiaket. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 1koridor, 1tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.