Shitet Apartamente 1+1 Tek Fusha E Aviacionit! Tirane

Ne nje nga komplekset me cilesore, shitet apartament 1+1 tek Fusha Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 i mire organizuar ne sallon te bollshem me kuzhine te perbashket 1 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Te orientuar nga jug-lindje duke i favorizuar nga dielli dhe i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, klinika, palester, dyqane. Zona ofron sherbime publike si: kopshte, shkolla, stacione urbane, spitale etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme