SHITET APARTAMENTE 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

58,500 Euro

SALES APARTMENTS 1 + 1 TO AVIATION AREA!

In one of the quality complexes, a 1 + 1 apartment is sold to the Aviation Field. The apartment has 78 m2 of living space distributed in a spacious living room with shared kitchen, 1 bedroom, bathroom and balcony. Oriented by the south-east, favoring the sun and giving a natural light throughout the day.
In the complex you will find supermarkets, bars, restaurants, clinics, gymnasiums, shops. The area offers public services such as: kindergartens, schools, urban stations, hospitals, etc. For a visit to the property contact us at 0672070014


Pagesa 58,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 78.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 302

Ne nje nga komplekset me cilesore, shitet apartament 1+1 tek Fusha Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 78 m2 i mire organizuar ne sallon te bollshem me kuzhine te perbashket 1 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Te orientuar nga jug-lindje duke i favorizuar nga dielli dhe i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ne kompleks do mund te gjeni supermarket, bare, restorante, klinika, palester, dyqane. Zona ofron sherbime publike si: kopshte, shkolla, stacione urbane, spitale etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne