Shitet Apartamet 2+1 Unaza E Re.53.000 Euro Tirane

Siperfaqe totale 78.4m,Kati 8,disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo me dritare,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,orientim jug,i mobiluar,i investuar.Me hipoteke

Njoftime te Ngjashme