Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht Prane Kmy! Tirane

Apartament 2+1+2 tualete ne zonen e Yzberishtit, prane KMY!
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe ka nje siperfaqe 110m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne ambient ndenjieje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me aspirim natyral, ballkon.
Titullari i prones ka bere investime shtese duke ndryshuar te gjitha dyer e dritare, tualete dhe punime gipsi ne apartament. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.