SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/05/2019 13:05

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 YZBERISHT, TIRANE

SALE APARTMENT 2 + 1 YZBERISHT, TIRANA

For sale apartment 2 + 1 Yzberisht, Tirana. The facility has spacious space and is organized in 2 bedrooms, living-kitchen and functional toilet. Unfurnished, located in a quiet area, very close to the main road. The price is 550 € m². For more information contact us ☎ +355696032222


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 102.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 1943

Shitet apartament 2+1 Yzberisht, Tirane. Objekti ka hapesire te bollshme dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine dhe tualet funksional. I pa-mobiluar, gjendet ne nje zone te qete, shume afer rruges kryesore.Cmimi eshte 550 Euro/m2. Per me shume informacione na kontaktoni ☎ +