Super Apartament shume cilesor,1+1 per shitje dhe garazhd,pallati para Globes Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/05/2019 14:08

Super Superb Apartment, 1 + 1 for sale and garage, the palace before Globes

High quality apartment with spacious space, 1 + 1, room for wardrobe, large bathroom, balcony with duralum and garage, RR Kavajes palace before Globes new lift with lift, 4. floor facing south .Sip total is 111m, and garage 23m. The apartment has a high quality and new furniture that has cost about 28000 euro. The price of the apartment, garage and all furniture is 117000 euro


Pagesa 117,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 111.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga kavajes
Lexime 264

Apartament shume cilesor dhe me nje hapesire te bollshme,1+1 ,dhome qe perdoret per garderobe,tualet i madh,ballkon i mbyllur me duralumin dhe garazhd, RR Kavajes pallati para Globes.pallat i ri me ashensor,kati 4.pamje nga jugu.Sip totale eshte 111m,dhe garazhdi 23m.Apartamenti ka nje mobilim shume cilesor dhe te ri qe ka kushtuar rreth 28000euro.Cmimi i apartamentit,garazhdit dhe i gjithe mobilimi eshte 117000euro