Apartament 2+1+2 Te Garden Residence Turdiu! Fusha E Aviacionit Tirane

Ne nje prej objekteve me cilesore qe po ndertohen te Fusha e Aviacionit shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 130 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te kulles se pare qe sapo eshte perfunduar dhe eshte i orientuar ne jug-lindje. Organizohet ne korridor, dhome ndenieje me kuzhine te vecante, ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Cilesia e punimeve ne objekt eshte nga me te mirat, ambjentet e perbashkta do jene te gjelberuara dhe do kete pishine vetem per kompleksin.Eshte i pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori, i shtrire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.