SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA MAGNET. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

69,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA MAGNET.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA MAGNET.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA MAGNET.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA MAGNET.

SOLD APARTMENT 1 + 1 TO THE MAGNET RESIDENTIAL.

One bedroom apartment for sale in one of the newest and most sought after complexes in the capital, is located on the last floor, near December 21st. The apartment has a very regular arrangement with a living room, a bedroom, a natural ventilation and a balcony. The apartment is located on the last floor and has a north-east orientation. The apartment is invested, all equipment and furniture are part of the price. The apartment disposes for the moment (contract of sale) as is the whole complex as the final building is expected to be completed.


Pagesa 69,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 729

Shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te reja dhe me te kerkuara ne kryeqytet, ndodhet ne katin e fundit, prane 21 dhjetorit. Apartamenti ka nje organizim shume te rregullt me nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe ka orientim veri-lindje. Apartamenti eshte i investuar, te gjitha pajisjet dhe mobilimi ben pjese brenda cmimit. Apartamenti disponon per momentin (kontrate porosie) ashtu sic i gjithe kompleksi pasi pritet te perfundoi ndertesa e fundit.