Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht Prane Kmy! Tirane

Apartament ndodhet ne Yzberishtit, prane KMY!
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe ka nje siperfaqe 110m2.
Apartamenti ka dhome gatimi,
2 dhoma gjumi,2 tualet me aspirim natyral, ballkon.
Titullari i prones ka bere investime shtese duke ndryshuar te gjitha dyer e dritare,
tualete dhe punime gipsi ne apartament.
Zona ku ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.
Per me teper informacion na kontaktoni ne numrat e meposhtem.
ju faleminderit 067 37 66 737 B&E