SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE ! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

53,500 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE !
  • SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE !
  • SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE !

SALE APARTMENT 1 + 1 GLOBE!

The apartment is located in one of the best quality complexes built.
Construction made of polystyrene, capped and graphited, armored doors, double glazed windows, Geco lift for 8 persons and regular administration and clean rooms.
The apartment is located on the 4th floor.
It is organized with a bedroom, a bedroom, a toilet and a balcony and is sold empty.
.Displays regular mortgage documentation. For a property visit contact us 0674050153


Pagesa 53,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 64.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
Lexime 1123

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te ndertuar me cilesi.
Ndertim i veshur me polisterol sistem kapote dhe grafiato,dyer te blinduara,dritare dopio xham, ashensor Geco per 8 persona dhe administrim i rregullt dhe me ambiente te pasterta.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te.
Organizohet me dhome ndjenje,dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon dhe shitet bosh.
.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni