Shitet Apartament 1+1 Afer Me Qendren Globe Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te ndertuar me cilesi.
Ndertim i veshur me polisterol sistem kapote dhe grafiato,dyer te blinduara,dritare dopio xham, ashensor Geco per 8 persona dhe administrim i rregullt dhe me ambiente te pasterta.
Ndodhet ne katin e 4-te.
Organizohet me dhome ndjenje,dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.
067 40 50 137

Njoftime te Ngjashme