Apartament 2+1 Tek Rruga Fortuzi Prane Ministrise Se Drejtesise. Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Fortuzi ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati 13 katesh. Siperfaqa e apartamentit eshte 115 m2 neto. Apartamenti organizohet nga nje ambient i madh ndenjieje + ambient i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, dhe nje ballkon qe ka dalje tek te dyja dhomat e gjumit.