SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMBINAT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 02:03

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMBINAT

SALE APARTMENT 2 + 1 IN COMBINATIONS

We sell 2 + 1 apartment in the complex, near BKT bank.
The apartment is located on the 3rd floor of an existing building.
The apartment is 77 m2. The apartment is organized in a bedroom, kitchenette separated by sofas, a balcony and a toilet.
The apartment possesses a regular certificate of ownership. For a site visit visit 0672070014.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 77.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania
Lexime 339

Shitet apartament 2+1 ne kombinat , prane BKT bank.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.
Siperfaqja eshte 77 m2 apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, kuzhine gatimi te ndare nga soxhorno, nje ballkon dhe nje tualet.
Apartamenti posedon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne .