Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kombinat Tirane

Shitet apartament 2+1 ne kombinat. Organizohet ne nje dhome ndenje ,ambientin e kuzhines dhe te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti esht 66.76 m2 + 30 m2 ambient i perbashket ku pronari ka bere nderhyrje me apartament.
Apartamenti eshte disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume info kontaktoni ne ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme