SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMBINAT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 02:03

60,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMBINAT

SALE APARTMENT 2 + 1 + 2 IN THE COMBINATIONS

Sell 2 + 1 apartment in the combined. It is organized in a living room, kitchen and dining room, two bedrooms, a toilet and a balcony. The apartment is 66.76 m2 + 30 m2 common space where the owner has intervened with the apartment.
The apartment has regular mortgage documentation. For more info contact on 0672070014


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 97.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania
Lexime 396

Shitet apartament 2+1 ne kombinat. Organizohet ne nje dhome ndenje ,ambientin e kuzhines dhe te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti esht 66.76 m2 + 30 m2 ambient i perbashket ku pronari ka bere nderhyrje me apartament.
Apartamenti eshte disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume info kontaktoni ne