Komunim: Njoftohen te gjithe publikuesit e pronave se tashme mund te publikojne njoftimet e tyre ne PREMIUM sipas zones per 0,5 Euro/dite. Per abonime na kontaktoni per te zene pozicionet me te favorshme.

Shitet Ap 2+1 Tek ''misto Mame'' Nxitoni Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e MISTO MAMES,30 metra larg nga rruga kryesore.
Apartamenti ka nje planiemtri te mire dhe orientim LINDJE/JUG/PERENDIM dhe ndodhet ne katin e fundit. ( ME ASHENSOR )
Apartamenti ndodhet ne nje KOMPLEKS cilesor.
Siperfaqja eshte 96m2 me HIPOTEK.
Cmimi eshte vetem 55.000 euro.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
( Not Allowed On Text)
( Not Allowed On Text)
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

Njoftime te Ngjashme