SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE MBRAPA GLOBE. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 19:21

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE MBRAPA GLOBE.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE MBRAPA GLOBE.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE MBRAPA GLOBE.
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE MBRAPA GLOBE.

SOLD APARTMENT 1 + 1 WITH GLOBE HIPOTEKE.

The apartment is located in one of the best quality complexes built.
Construction made of polystyrene, capped and graphited, armored doors, double glazed windows, Geco lift for 8 persons and regular administration and clean rooms.
It is located on the 4th floor.
It is organized with a bedroom, a bedroom, a toilet and a balcony.
Sell empty.
Owns a certificate of ownership.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
Lexime 1303

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te ndertuar me cilesi.
Ndertim i veshur me polisterol sistem kapote dhe grafiato,dyer te blinduara,dritare dopio xham, ashensor Geco per 8 persona dhe administrim i rregullt dhe me ambiente te pasterta.
Ndodhet ne katin e 4-te.
Organizohet me dhome ndjenje,dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.
Shitet bosh.
Disponon certifikate pronesie.