SHITET APARTAMENT 1+1 PAS GLOBE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 PAS GLOBE

SOLD APARTMENT 1 + 1 AFTER GLOBE

Sell 1 +1 apartment after the globe, the environment is organized and invested, is sold empty, with parquet, doors and quality windows. good opportunity for both housing and investment. For more details contact 0674050140


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 64.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 853

Shitet apartament 1+1 pas globe, ambienti eshte i organizuar dhe i investuar, shitet bosh, me parket, dyer dhe dritare cilesore. mundesi e mire si per banim dhe investim. Per me shume detaje kontakto