Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozitai! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 02:03

90,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozitai!
  • Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozitai!
  • Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozitai!
  • Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozitai!

Sell 2 + 1 apartment in Myslym Shyri!

Sell 2 + 1 apartment in the area of Myslym Shyri. The apartment is located on the 4th floor of a new building with 73m2 of internal space. It is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 1 toilet and 1 south-facing balcony. It is well maintained, paved with laminate flooring, windows equipped with shutters. Currently used as office environment. It is equipped with regular ownership documentation. The area is quite frequented and favorite. For more details and visit our property contact us!

Property Id: ME090219-01
www.homeplus.al


Pagesa 90,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 73.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
Lexime 333

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane ish Ekspozites. Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe te brendshme 73m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga Jugu. Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. Aktualisht perdoret si ambient zyre. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Zona mjaft e frekuentuar dhe preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME090219-01
www.homeplus.al