Apartamente te Kompleksi Sima-Com Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

70,000 Euro

  • Apartamente te Kompleksi Sima-Com
  • Apartamente te Kompleksi Sima-Com
  • Apartamente te Kompleksi Sima-Com
  • Apartamente te Kompleksi Sima-Com

Apartments at Sima-Com Complex

We have a 1 + 1 2 + 1 apartment in one of the most frequented and safe areas in the city. Located on one of the main highlights of the city of Tirana, Fejzi Hizmo Road, offers its guests easy access and quick access at every point of the city and beyond. Destined to bring change and to provide our customers with high quality living in residential building according to the highest standards in the market. Innovative materials that will provide thermal comfort throughout the year, in-built toilets, brick-coated buildings, shutters, chillers, water and 24-hour lights. Green and relaxing recreation in its indoor yard. The apartments have a very good orientation towards the sun and is an ideal residential area. For more information contact us.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 104.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Nexho Konomi, Tirana, Albania
Lexime 1522

Disponojme apartament 1+1 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, ne rrugen Fejzi Hizmo, u ofron klienteve te saj mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit dhe jashte tij. Te destinuar per te sjelle ndryshimin dhe per t'iu ofruar klienteve tane cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg. Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit,tualetet inkaso,godinat te veshura me tulla,dritaret me grila,sistem chiller,uje dhe drita 24 ore.Hapesire e gjelber dhe clodhese ne oborrin e saj te brendshem.Apartamentet disponojne orientim shume te mire ndaj diellit dhe eshte nje zone ideale per banim.Per me shume informacion na kontaktoni.