Shitet | Apartament 2+1, 60m2, 85000 Euro, Tek Blloku Me Hipoteke! Tirane

Shitet Apartament 2+1, 60m2, 85000Euro tek Ish~Blloku! Apartamenti me hipoteke, ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne: 1soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 korridor shperndares.

Njoftime te Ngjashme