Shitet apartament 2+1 Yzberisht Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

65,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 Yzberisht
  • Shitet apartament 2+1 Yzberisht
  • Shitet apartament 2+1 Yzberisht
  • Shitet apartament 2+1 Yzberisht

Sell apartment 2 + 1 Yzberisht

Sell 2 + 1 apartment with surface 100sqm and 14m veranda, 2nd floor, with mortgage, furnished and furnished.
Address: Yzberisht, near the swimming pool

Price: 65,000 Euro debating
For more information contact: 0683331060


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 589

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100m2 dhe 14 m verand,kati 2,me hipoteke,shitet e mobiluar.
Adresa: Yzberisht,afer pishinave

Cmimi: 65.000 Euro i diskutushem
Per me teper kontaktoni ne nr: