shitet apartament 1+1 afer qendres Globe Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 09:59

62,000 Euro

  • shitet apartament 1+1 afer qendres Globe
  • shitet apartament 1+1 afer qendres Globe
  • shitet apartament 1+1 afer qendres Globe
  • shitet apartament 1+1 afer qendres Globe

apartment for sale 1 + 1 near the Globe Center

The apartment is organized in the kitchen and living room, bedroom, toilet and balcony. The palace is located about 100m away from the tunnel adjacent to the Globe Center. The apartment is located on the 4th floor of a complex. The palace is well managed. The apartment is fully furnished. Orientation from the East enables natural lighting. The apartment has a Certificate of Ownership. For a visit to the property contact: 0693085450


Pagesa 62,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 607

Apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine dhe dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Pallati ndodhet rreth 100m larg nga tuneli ngjitur me Qendra "Globe". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje kompleksi. Pallati eshte i mire administruar. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar. Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Per nje vizite ne prone kontaktoni: