Shitet Apartament 1+1 ne Kombinat Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

4,400,000 Leke

Sell Apartment 1 + 1 in Kombinat

Address: Kombinat

Shitet Apartament 1 + 1 me siperfaqe 63m, ne Kombinat ne Llambi Bonata, ekzistuese ne katin e 5, i rregulluar, i restauruar, mobiluar, shalle, uji, alumini dritare, ashensor. 1 balcony and 1 toilet.
With mortgages
Price 4400000 Lek or 35000 Euros
For details and a visit to the property please contact us at 0694822228


Pagesa 4,400,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 63.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania
Lexime 392

Adresa : Kombinat

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 63m, ne Kombinat ne rrugen Llambi Bonata, ndertim ekzistues ne katin e 5, i rregulluar i restauruar, i mobiluar, grila, depozite uji, dritare dur alumini, dere e blinduar. 1 ballkon dhe 1 tualet.
Me hipoteke
Cmimi 4400000 Lek ose 35000 euro
Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni