Shitet Apartament 2+1 Tek “fusha E Aviacionit” Tirane

Shitet apartament 2+1 tek “Fusha e Aviacionit”
Apartamenti ndodhet ne kati e XI-te te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 78.4 m2 neto dhe 88 m2 bruto, te orgaizuar ne nje sallon, kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet me ndricim natyral dhe nje ballkon te bollshem i cili ka nje super pamje nga Tirana. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Orientimi: Jug-Lindje
Cmimi 800 euro/m2
Cmimi total 67000 euro

https://www.eliteproperties.al/property/2902/shitet-apartament-2-1-tek-fusha-e-aviacionit?type=For%20sale