agjensi imobliare 

 Online 140 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

116,000 Euro
Te Rruga e Kavajës shitet apartament 3+1. Shitet apartament 3+1, i pozicionuar në pallat të ri me ashensor,administrim t

Te Rruga E Kavajës Shitet Apartament 3+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1, i pozicionuar në pallat të ri me ashensor,administrim të mirë,ndërtim tejet cilësor,në zonë ku ofrohen shërbimet e rëndësishme për jetesën,afër me qendrën.hapësira të bollshme që karakterizohen nga organizim d... 03/07/2020 15:10... Lexo detajet..

35,000 Euro
Te Farmacia 10,shitet garsoniere. Me sipërfaqe të konsiderueshme,planimetri e rregullt që mundëson lehtësi n

Te Farmacia 10,shitet Garsoniere.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me sipërfaqe të konsiderueshme,planimetri e rregullt që mundëson lehtësi në mobilim.orientim me dritë dhe diell në pjesën më të madhe të ditës.në proçes hipotekimi.e pozicionuar në katin e 3,në pallat të ndërtuar në vitin 2019, nd... 03/07/2020 15:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

105,000 Euro
Te 21 Dhjetor Shitet Apartament 3+1 . Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 3+1 ne katin 4 te nje

Te 21 Dhjetor Shitet Apartament 3+1 .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek 21 dhjetori, ne rrugen frosina plaku shitet apartament 3+1 ne katin 4 te nje pallati te miembajtur me ashensor ,apartamenti eshte i organizuar si me poshte, salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , dy dhome gjumi martimoniale dhe nje dho... 03/07/2020 15:08... Lexo detajet..

86,000 Euro Don Bosko shitet apartament 2+1. Po kërkoni shtëpinë e duhur,të re të pabanuar më parë me dëshirën e mad

Don Bosko Shitet Apartament 2+1.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Po kërkoni shtëpinë e duhur,të re të pabanuar më parë me dëshirën e madhe ta mobiloni sipas dëshirës tuaj?atëherë kjo është banesa e duhur për ju,e pozicionuar në pallat të ri me ashensor,i mirëadministruar,ndërtim cilësor,në zo... 03/07/2020 15:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

54,000 Euro Rruga e Dajtit shitet apartament 2+1. Deshironi dhe po kerkoni nje shtepi larg zhurmes urbane,me ajer te paster prane

Rruga E Dajtit Shitet Apartament 2+1.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Deshironi dhe po kerkoni nje shtepi larg zhurmes urbane,me ajer te paster prane sherbimeve te domosdoshme per jetese? atehere kjo eshte banesa ideale, e pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,ndertim cilesor, administrim te mire.hapesira te bolleshm... 03/07/2020 15:08... Lexo detajet..

86,000 Euro Yzberisht shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në zonë goxha të populluar dhe zhvilluar së fundmi.
Kar

Yzberisht Shitet Apartament 2+1.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonë goxha të populluar dhe zhvilluar së fundmi. karakteristikat e apartamentit: -sipërfaqe e plotë. -planimetri e rregullt që lehtëson përshtatjen dhe mobilimin sipas dëshirës. -eshtë i organizuar në 3+1,dy tu... 03/07/2020 15:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

130,000 Euro Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer Qendres dhe Liqenit Artificial Te Tiranes!  Shitet super apartament 2+1+2 tek Rruga e Kosovareve, nje nga zonat me te kerkua

Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer Qendres Dhe Liqenit Artificial Te

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek rruga e kosovareve, nje nga zonat me te kerkuara per momentin ne treg, per shkak te kushteve te jeteses qe ofron. zona eshte lehtesisht e aksesueshme nga pjeset e tjera te qytetit dhe gjithashtu pozicioni i zones fav... 03/07/2020 15:06... Lexo detajet..

95,000 Euro Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! Tek 21 Dhjetori , prane Policise Bashkiake shitet apartament 2+1 me hapesira te

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori , prane policise bashkiake shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 12-katesh te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne... 03/07/2020 15:06... Lexo detajet..

66,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!  Fresk, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi femijesh, nje ... 03/07/2020 15:06... Lexo detajet..

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

67,000 Euro Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 101m2 Fresk, prane Fizikes Berthamore shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apart

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 101m2

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Fresk, prane fizikes berthamore shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje... 03/07/2020 15:06... Lexo detajet..

49,000 Euro Apartament per shitje 1+1 ne Don Bosko Shitet apartament 1+1 ne DON BOSKO .
Apartamenti është i organizuar nga një

Apartament Per Shitje 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 03/07/2020 15:05... Lexo detajet..

91,000 Euro Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apa

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek hipoteka, shitet apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me sipërfaqe 104 m/2. eshte i organizuar në një korridor me hapsirë, dy dhoma gjumi, livingu me hapsire komode, nje tualet ... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

450,000 Euro Tek Pazari i Ri, Shitet Super Duplex 3+1 Totalisht i Mobiluar!  Ne Rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri, shitet Duplex luksoz ne katin e 6-7

Tek Pazari I Ri, Shitet Super Duplex 3+1 Totalisht I Mobiluar!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne rrugen beqir luga, prane pazarit te ri, shitet duplex luksoz ne katin e 6-7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, kamera me resolution te larte, security 24 ore. kati i pare i duplexit ka nje siperfaqe neto prej 142 m2 oragnizohet... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

110,000 Euro Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!  Ne Rrugen e Kavajes prane Condor Center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te b

Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne rrugen e kavajes prane condor center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore. pallati ne te cilen ndodhet ky apartament eshte pallat i nje cilesie teper te larte ndertimi i ndertuar ne vitin 2007 n... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

130,000 Euro Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Strukture Perfekte Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apart

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Strukture Perfekte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin in... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

100,000 Euro Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodh

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Prane 21 dhjetorit, shitet apartament 2+1 me pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese. zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

200,000 Euro Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Investuar!   Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super invest

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Investuar!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

tek liqeni i thate, ne rrugen e ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

215,000 Euro Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje  Sheshi Wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. Apartamenti eshte i

Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

sheshi wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. apartamenti eshte i organizuar ne forme duplex ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne katin e 4 me nje sallon ndenje se bashku me ambientin e ga... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

197,000 Euro Tek Juridiku Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Real Tregu Tek Fakulteti Juridik, shitet apartament 2+1+2, me hapsira teper te bollshme dhe

Tek Juridiku Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Real Tregu

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fakulteti juridik, shitet apartament 2+1+2, me hapsira teper te bollshme dhe me cmim real tregu. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. apartamenti strukturohet ne nje sallon me siperfaqe teper t... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

89,500 Euro Shitet apartament 2+1 tek Garden Residence Turdiu tek fusha e Aviacionit. - 140m2 Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tiran

Shitet Apartament 2+1 Tek Garden Residence Turdiu Tek Fusha E Aviacionit. - 140m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Tek fusha e aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne tirane, garden residence turdiu, shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale te apartamentit 90m dhe verande 50m². kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga f... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,500 Euro

68,000 Euro NE FRESK SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR !!!  Ne rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati

Ne Fresk Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar !!!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen shefqet kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati 6 katesh me ashensor, shkalle me ndricim natyral ndertim vitit 2016. apartamenti eshte organizuar si me poshte ; koridori , ambient gatimi dhe ndenjie bashke, dhome gjumi... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

66,000 Euro Apartament 2+1 per Shitje Te 21 Dhjetori! Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori ne nje pallat ekzistues, ne kryqezimin e 2

Apartament 2+1 Per Shitje Te 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori ne nje pallat ekzistues, ne kryqezimin e 21 dhjetorit. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2, spacioz dhe i mireorganizuar, perkatesisht ne 2 dhoma gjumi, sallon ndjene, kuzhine, tualet me dritare dhe nj... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

66,000 Euro

☑️shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran ambasades amerikane ☑️ apartamenti eshte i p... (Premium 03.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al16568 apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. ... (Premium 07.03.2021)

96,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Te Materniteti I Ri,brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... (Premium 04.07.2020)

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

125,000 Euro Shitet apartament 3+1,Te Medreseja. Shitet apartament 3+1,ndodhet në pallat të ri,ndërtim cilësor,me administrim

Shitet Apartament 3+1,te Medreseja.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1,ndodhet në pallat të ri,ndërtim cilësor,me administrim të mirë,lokacion ku ofrohen mundësi facilitetesh.apartamenti karakterizohet nga hapësira të bollshme me forma të rregullta kuadratike.pozicioni i favorshëm mundë... 03/07/2020 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

32,000 Euro Shitet garsoniere te Farmacia 10 Shitet garsoniere e pozicionuar në pallat të ri,cilësor,në zonë me akses n

Shitet Garsoniere Te Farmacia 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere e pozicionuar në pallat të ri,cilësor,në zonë me akses në rrugën kryesore.ambient i mirëorganizuar me planimetri të rregullt.në proçes hipotekimi.... 03/07/2020 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

32,000 Euro

155,000 Euro Ne Qender, Perball Gjimnazit Sami Frasheri, Shitet Ap. 3+1  Ne Qender, perball Gjimnazit Sami Frasheri, shitet super apartament 3+1+2 tuale

Ne Qender, Perball Gjimnazit Sami Frasheri, Shitet Ap. 3+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne qender, perball gjimnazit sami frasheri, shitet super apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 142 m/2 , ne katin e dyte te nje pallati kater katesh. apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme dhe komode. ai esht... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim