agjensi per shitje pronash ne tirane 

 Online 332 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 332 lexues | 1 njoftime ne pritje
170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro

🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 117.17m2 📐 sip. banimi: 107.23m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 7 📜 me hipoteke 📍 adresa: rru... (Premium 19.11.2019)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

250,000 Euro
OKAZION!SHITET VILE 3-KATESHE TEK VILAT GJERMANE Shitet Vile 3- kateshe tek Vilat Gjermane ,Rruga 3 Velleizrit Kondi . Nje super

Okazion!shitet Vile 3-kateshe Tek Vilat Gjermane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
582.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 3- kateshe tek vilat gjermane ,rruga 3 velleizrit kondi . nje super mundesi per inevstim dhe per banim .siprfaqja e truallit 582 m2 siperfaqja e ndertimit 3 katesh eshte 508,7 m2 disponon te gjitha dokumentat e pronesise se baneses dhe ... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

140,000 Euro
Shitet Apartament + Garazhd, tek Shkolla e Baletit Te Shkolla e Baletit, Rruga Mihal Grameno shitet super apartament me siperfaqe 1

Shitet Apartament + Garazhd, Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Te shkolla e baletit, rruga mihal grameno shitet super apartament me siperfaqe 103.57 m2, kati 3 me ashensor, me hipotek, i rivleresuar. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 koridore, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bash... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

120,000 Euro
Okazion shitet apartament 3+1 tek kristal center , kati 4 me ashensor , me 800€/m² OKAZION SHITET APARTAMENT.
➡️3+1+2tualet+2ballkone
➡️ Vendodhja: tek q

Okazion Shitet Apartament 3+1 Tek Kristal Center , Kati 4 Me Ashensor , Me 800€/m²

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

85,950 Euro Shitet apartament 2+1 Sima Com Residenc Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet

Shitet Apartament 2+1 Sima Com Residenc

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek unaza e re, sima com residenc. informacion mbi apartamentin: kati 4, sipërfaqe ndërtimi : 114.6 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 d... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,950 Euro

6,500,000 Leke SHITET OKAZION nxitoni. cmimi eshte ulur vetem per nje kohe te percaktuar dhe te shkurter. apar

Shitet Okazion

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Nxitoni. cmimi eshte ulur vetem per nje kohe te percaktuar dhe te shkurter. apartamenti ndodhet ne rrugen e dajtit prane restorant qesaraka. organizohet 2+1 me 1 tualet dhe 2 ballkone. eshte ne katin e pare banim. i dyti nga toka.cmimi eshte i padisk... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

6,500,000 Leke

137,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK 21-DHJETORI, TIRANE Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka siperfaqe 125 m² d

Shitet Apartament 3+1 Tek 21-dhjetori, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka siperfaqe 125 m² dhe shitet totalisht i mobiluar me cmimin 137.000 €/total (i diskutueshem). per me shum informacion na kontaktoni 069 702 2840... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK 21-DHJETORI, TIRANE Shitet apartament 3+1 tek 2+1-dhjetori, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e g

Shitet Apartament 3+1 Tek 21-dhjetori, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1 tek 2+1-dhjetori, tirane. apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te sapoperfunduar, me punime cilesore. ka siperfaqe 110 m² i organizuar ne 4 dhoma, 2 banjo, ballkon. cmimi i shitjes eshte 135.000 €/total... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

73,000 Euro APARTAMET 1+1 PER SHITJE TEK KODRA E DIELLIT Shitet apartament 1+1 ne Kodra e Diellit,me nje sip prej 88 m2 me mundesi kthimi

Apartamet 1+1 Per Shitje Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kodra e diellit,me nje sip prej 88 m2 me mundesi kthimi ne 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe disponon hipoteke. organizoht ne sallon me kuzhine ,nje dhime gjumi te madhe dhe tualet. per me shume info kontakto... 23/10/2019 21:11... Lexo detajet..

100,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE TE KOMUNA E PARISIT PERBEHET NGA 1 AMBIENT NDENJE-NGRENIE-GATIM, 2 DHOMA GJUMI, 1 TUALET DHE 2 BALLK

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. ... 23/10/2019 21:09... Lexo detajet..

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK(ME HIPOTEKE) APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN E DAJTIT, PRANE RESTORANT QESARAKES. PERBEHTET NGA

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk(me Hipoteke)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e dajtit, prane restorant qesarakes. perbehtet nga 1 ambient i madhe ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. ka orientim shume te mire lindje perendim. me hipoteke... 23/10/2019 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

95,000 Euro te kopshti botanik shitet 2+1 me hipotek apartamenti ndodhet te kopshti botanik, neka tin 5 palalt me rifinitura teper ci

Te Kopshti Botanik Shitet 2+1 Me Hipotek

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti botanik, neka tin 5 palalt me rifinitura teper cilesore. perbehet nga 1 dhome ndenje, ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. me hipoteke... 23/10/2019 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

58,000 Euro shitet 2+1 me hipoteke ne Don Bosko apartamenti ndodhet ne don bosko, pallat i ri, ndertuar ne vitin 2002. vendoset

Shitet 2+1 Me Hipoteke Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko, pallat i ri, ndertuar ne vitin 2002. vendoset ne katin 5 te parafundit pa ashensor. perbehet nga 1 koridor i bollshem, 1 ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare. me hipoteke. 72 sip e brendeshme shenuar ... 23/10/2019 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

65,000 Euro Kleringu-Shes hyrje 2+1 & parkim,kati 2,80 m2,65.000 Eur (VALA MAR REZIDENCE) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Kleringu-shes Hyrje 2+1 & Parkim,kati 2,80 M2,65.000 Eur (vala Mar Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

79,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 d

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 106 M² 79.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

62,000 Euro Tirane,shes apartament I ri 2+1+A+BLK Kati 3,120 m² 62.000 Eur (Vilat Gjermane) Disponojme nje apartament ne rrugen Fuat Toptani,Vilat GJERMANE 

Apartamenti

Tirane,shes Apartament I Ri 2+1+a+blk Kati 3,120 M² 62.000 Eur (vilat Gjermane)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojme nje apartament ne rrugen fuat toptani,vilat gjermane apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe prej 120 m2. ka organizim te mire te ambjenteve ne perberje te te cilit ka sallonin e ndenjes se ba... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

76,000 Euro Tirane,shes Apartament me hipoteke,1+1,Kati 9,81 m²,76.000 Eur(Kompleksi Kontakt) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,1+1,kati 9,81 M²,76.000 Eur(kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, kati 9 i banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banjo. shitet e pamobiluar, kondicioner, gr... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

63,000 Euro Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

130,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e s... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

135,000 Euro Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane,super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

92,000 Euro Tirane-Apartament i sapoperfunduar 2+1,Sip 108 m2,92.000 Eur (Materniteti i RI)    Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Tirane-apartament I Sapoperfunduar 2+1,sip 108 M2,92.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,pa... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

92,000 Euro

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te r

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi:... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

35,000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. ... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

57,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1, 130 M2 Kati 7, 57000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament (papafingo) ne zonen e freskut ne rrugen shefqet kuka. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit: 130 m2 • kati i... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

88,000 Euro

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

49,500 Euro

Mundesi Investimi: 1+1 I Madh (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rre... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

85,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZONA ASTIR PRANE VILES L Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore Vila L

Apartament 2+1 Ne Shitje Zona Astir Prane Viles L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me siperfaqe totale 103m2 me orientim: jug / perendim.apartamenti ka planimetri te rregull... 23/10/2019 20:23... Lexo detajet..

63,500 Euro Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin me te ri, ne Laprake! Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 74.61m2 dhe siperfaqe te b

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Kompleksin Me Te Ri, Ne Laprake!

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 74.61m2 dhe siperfaqe te brendshme 64.3 m2 ne zonen e laprakes, pas karburant kupoles. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje godine e cila eshte drejt perfundimit. organizohet ne 1... 23/10/2019 20:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim