apartam klering shitje ne tirane 

 Online 241 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 241 lexues | 1 njoftime ne pritje
97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

49,500 Euro

Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

78,000 Euro
TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 13/10/2019 22:25... Lexo detajet..

45,000 Euro
Shitet shtepi Okazion .Shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,

Shitet Shtepi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion .shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,kati i katert i banimit.... 13/10/2019 22:18... Lexo detajet..

45,500 Euro
Tirane, shes apartament 1+1, 68 m2 kati 2, 45500 Euro (Rruga 5 Maji) Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet ne katin

Tirane, Shes Apartament 1+1, 68 M2 Kati 2, 45500 Euro (rruga 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. vend... 13/10/2019 21:59... Lexo detajet..

36,000 Euro shitet apartament 1+1 pran bulevardit te ri te unaza e re me ashensor e mobiluar dhe e hipotekuar

Shitet Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Pran bulevardit te ri te unaza e re me ashensor e mobiluar dhe e hipotekuar... 13/10/2019 21:57... Lexo detajet..

60,000 Euro Aparatament 2+1 per shitje ne Astir! partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . Apartamenti ka siperfaqe t

Aparatament 2+1 Per Shitje Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe totale 95 m2 dhe ka nje organizim te brendshem me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenjies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe nje 1 tualet me hipotek... 13/10/2019 21:48... Lexo detajet..

110,000 Euro 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) Kom. e Parisit - Pallat i Ri, Ashensor | PARKET | Pamje Panoramike Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) tek Komuna e Parisit (Zone e Preferua

2+1+2wc+ballkon (110 M2) Kom. E Parisit - Pallat I Ri, Ashensor | Parket | Pamje Panoramik

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregullt, hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me parket | izolim akustik | termoizolim | hidroiz... 13/10/2019 21:47... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne ASTIR! Shitet apartment 1+1ne Astir! Apartamenti organizohet ne salon, kuzhine, dhome g

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartment 1+1ne astir! apartamenti organizohet ne salon, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore .gjendet ne katin e 5te te pallati te mire administruar, me ashensor, shkalle me drite. apartamenti eshte 68 m2 me cmi... 13/10/2019 21:46... Lexo detajet..

48,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re,48000 euro Shitet apartament modern te zona e Unazes Se Re,prane Swiss Bar. Apartamenti ndo

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re,48000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament modern te zona e unazes se re,prane swiss bar. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. ambjenti ka nje siperfaqe prej 66.9 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon nden... 13/10/2019 21:46... Lexo detajet..

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga jug-perendimi,me ashensor m

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga jug-perendimi,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +1 tualet dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 ... 13/10/2019 21:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 31.12.2019)

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

57,500 Euro Shitet 2+1 me hipoteke ne astir Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re . Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri

Shitet 2+1 Me Hipoteke Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re . apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apartament eshte ne nder pallatet me te kerkuara ne zone qe eshte p... 13/10/2019 21:37... Lexo detajet..

57,500 Euro Apt ne shitje 2+1 ne Astir! Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re .
Apartament eshte ne nder pallatet me te

Apt Ne Shitje 2+1 Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re . apartament eshte ne nder pallatet me te kerkuara ne zone qe eshte pallati unik ka siperfaqe totale 82.4 m2 bruto 72.8 neto dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, ambienti ndenjies i bollshem, 2 dhome ... 13/10/2019 21:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,500 Euro

59,000 Euro Super Okazion Apartament 2+1 Unaza e Re Shitet apartament 2+1 në nje pallat me punime cilësore në qytet tek Unaza e R

Super Okazion Apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 në nje pallat me punime cilësore në qytet tek unaza e re. informacion mbi apartamentin: kati 8, sipërfaqe totale 110 m2 siperfaqe e brendshme 100 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gj... 13/10/2019 21:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

35,000 Euro Tirane, shes apartament me hipoteke, 1+1,kati 2, 60 m² ,35.000 Euro (Yrshek) Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 2 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1

Tirane, Shes Apartament Me Hipoteke, 1+1,kati 2, 60 M² ,35.000 Euro (yrshek)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 2 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. i shtruar me pllaka,gati per banim. cmimi: 35.000 euro. me hipoteke te rregullt! ... 13/10/2019 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

350,000 Euro Shitet vile 3 kateshe 360 m2,350.000 Eur('Secret Garden',prane ROLLING HILLS) Vila ndodhet ne Rezidencen me te re “Secret Garden”, nje nga komplekset me t

Shitet Vile 3 Kateshe 360 M2,350.000 Eur('secret Garden',prane Rolling Hills)

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rezidencen me te re “secret garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e paster, mirembajtjen, jetesen e komunitetit etj. zona eshte zhvi... 13/10/2019 21:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(,Rr PETI,Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(,rr Peti,kopshti Zoolo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje... 13/10/2019 21:31... Lexo detajet..

94,000 Euro Shitet duplex 2+1,Sip 106 m2,94000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me s

Shitet Duplex 2+1,sip 106 M2,94000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: ... 13/10/2019 21:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

169,000 Euro Tirane,shes apartament 2+1,Kati 3,135 m² 169.000 Eur (Delijorgji) Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

Ka siperfaqe to

Tirane,shes Apartament 2+1,kati 3,135 M² 169.000 Eur (delijorgji)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore. ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon. eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komfo... 13/10/2019 21:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

169,000 Euro

47,400 Euro shitet 1+1 ap 67.7 m2 unaz te re kompleksi i ri apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim bal

Shitet 1+1 Ap 67.7 M2 Unaz Te Re Kompleksi I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim ballkon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar me gjelberim dhe kende lojrash per femije.pallati esht... 13/10/2019 21:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

47,400 Euro

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

55,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim te 2019, Me Cmim Okazion. Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apar

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izoli... 13/10/2019 21:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 13/10/2019 21:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

65,000 Euro Kleringu-Shes hyrje 2+1 & parkim,kati 2,80 m2,65.000 Eur (VALA MAR REZIDENCE) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Kleringu-shes Hyrje 2+1 & Parkim,kati 2,80 M2,65.000 Eur (vala Mar Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 13/10/2019 21:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

188,000 Euro Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m²,188.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion--durres,shes Vile 2 Kateshe,120 M²,188.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 13/10/2019 21:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

188,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

65,000 Euro

Shitet apartament 2+1 me 2 banjo 2 ballkone kat par mbi dyqjan me mundsi modifikimi ne dy garsonjere ... (Premium 13.10.2019)

53,000 Euro

Apartament Luksi Me Cmim Okazion 1+1, 72 M2 - 53000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21 tek ali demi. siperfaqe fantastike per 1+1 komod dhe te rehatshem. ne kompleksin me te madh ne tirane... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 14.10.2019)

58,000 Euro

Apartament Okazion Tek Ali Demi 2+1, 79 M2 - 58000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi mangalem21 ndodhet ne ali dem. perbehet nga 41 pallate ku 11 te parat kane filluar ndertimin. disponojme cdo lloj siperfaqe , tipologjie d... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

107,500 Euro

Apartament I Ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta

Vasil Shanto | Tirane Klajdi imo.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te blv gjergj fishta prane uet. apartaramenti ne fjale ka kubature te shume te regullt , dhomat shperndahen nga koridori dhe te ... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

107,500 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

83,000 Euro Tirane,shes Apartament cilesor 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Cilesor 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 13/10/2019 21:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te r

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi:... 13/10/2019 21:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

92,000 Euro Tirane-Apartament i sapoperfunduar 2+1,Sip 108 m2,92.000 Eur (Materniteti i RI)    Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Tirane-apartament I Sapoperfunduar 2+1,sip 108 M2,92.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,pa... 13/10/2019 21:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

92,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim