apartament 2+1 fresku 

 Online 136 lexues | 32 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 136 lexues | 32 njoftime ne pritje
67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

61,000 Euro
Okazion-Durres,shes Apartament 1+1+Oborr,112 m2,61.000 Euro(VALA MAR ) Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr ,

Okazion-durres,shes Apartament 1+1+oborr,112 M2,61.000 Euro(vala Mar )

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek valamar, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon ... 11/12/2019 19:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

78,000 Euro
Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² ,78.000 Euro(Rruga e Dibres) Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. 

Organ

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 100 M² ,78.000 Euro(rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, termoizolim,izolim akustik ndermjet apar... 11/12/2019 19:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

76,000 Euro
OKAZION-Tirane,Apartament kleringu 2+1,Kati 3,91 m²,76.000 Euro (Fiori Di Bosko) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Okazion-tirane,apartament Kleringu 2+1,kati 3,91 M²,76.000 Euro (fiori Di Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,orientim nga dielli. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te r... 11/12/2019 19:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

94,000 Euro Tirane,Shitet Duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur(Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur(rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem... 11/12/2019 19:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

83,000 Euro Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 2, 112 m², 83.000 Euro (Unaza e re) Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2.

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk, Kati 2, 112 M², 83.000 Euro (unaza E Re)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament modern ne zonen e unazes se re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2. ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkone. eshte ne fazat finale te puni... 11/12/2019 19:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

85,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2,110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 11/12/2019 19:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes Apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit,perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.ashen... 11/12/2019 19:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

56,000 Euro Tirane,Shes Apartament i ri cilesor 1+1, Kati 2, 70 m² 56.000 Euro (Selite) Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kom

Tirane,shes Apartament I Ri Cilesor 1+1, Kati 2, 70 M² 56.000 Euro (selite)

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne selite prane universitetit barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore. siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon. ... 11/12/2019 19:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2. ... 11/12/2019 19:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

47,500 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 banim • siperfa... (Premium 14.03.2020)

93,000 Euro Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 m²,93.000 Euro (Fusha e Aviacionit) Shitet apartament tek kompleksi Turdiu,Fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte i

Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 M²,93.000 Euro (fusha E Aviacionit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament tek kompleksi turdiu,fusha e aviacionit. apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit. lehtesisht e aksesueshme... 11/12/2019 19:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

110,000 Euro Oferte -Tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m²,110.000 Euro (Kompleksi KONTAKT) Shes Apartament cilesor 2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum

Oferte -tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 M²,110.000 Euro (kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shes apartament cilesor 2+1 sip totale 91 m2 + parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit, sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim ... 11/12/2019 19:46... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir!! Shitet apartament 2+1 prane viles L !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane viles l !! apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, neto 87 m2. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. shitet i pa mobiluar me cmimin 60000 euro. per nje vizite ne prone ... 11/12/2019 19:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 11/12/2019 19:03... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet 2+1 tek liqeni thate me hipoteke!! Shitet apartament 2+1 tek Rruga Peti!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire

Shitet 2+1 Tek Liqeni Thate Me Hipoteke!!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga peti! apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar. eshte i organizuar ne 1+1, me 1 tualete dhe nje siperfaqe 85 m2 neto. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. apartamenti eshte i mirembajtur... 11/12/2019 18:59... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet apartament me cmim okazion tek 5 maji ne nje pallat ne ndertim! Shitet apartament me cmim Okazion tek 5 maji!Eshte nje kompleks i ri me ndertime

Shitet Apartament Me Cmim Okazion Tek 5 Maji Ne Nje Pallat Ne Ndertim!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me cmim okazion tek 5 maji!eshte nje kompleks i ri me ndertime mjaft cilësorë. cmimi i apartamentit eshte 69 000 euro.per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697320785... 11/12/2019 18:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

70,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE RRUGA BARDHYL Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 83m2 , ne Rrugen Bardhyl, ne kati e 6te te n

Apartament 2+1 Per Shitje Te Rruga Bardhyl

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 83m2 , ne rrugen bardhyl, ne kati e 6te te nje pallati egzistues. hyrja eshte ne gjendje te mire dhe eshte e rikonstruktuar. ... 11/12/2019 18:36... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tiranë. Cmimi 115.000 euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tiranë.

Apartamenti ndodhet në r

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tiranë. Cmimi 115.000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet, apartament 2+1, liqeni artificial, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën " margarita tutulani". apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi ,1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, i mobiluar, me s... 11/12/2019 18:21... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet 2+1,86m2,me hipoteke105,000 euro,tek sheshi skenderbej Shitet apartament 2+1 tek Piazza - Sheshi Skenderbej me hipoteke 105000 Euro! Nd

Shitet 2+1,86m2,me Hipoteke105,000 Euro,tek Sheshi Skenderbej

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek piazza - sheshi skenderbej me hipoteke 105000 euro! ndodhet tek sheshi skenderbej ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek restorant bar piazza. eshte apartament i pershtatshem per jetese por mund te jete shume i mire edhe... 11/12/2019 18:21... Lexo detajet..

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

96,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Sarande, prane Hotel Panorames. SHITET apartament me pamje nga deti,ne Sarande, prane hotel Panorames. Apartamen

Shitet Apartament 2+1 Ne Sarande, Prane Hotel Panorames.

Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament me pamje nga deti,ne sarande, prane hotel panorames. apartamenti me tipologji 2+1 ka mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines, e pajisur me ashensor. ky apartament i organizuar si me poshte: sallon dite me ambjent gatimi te per... 11/12/2019 18:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

96,000 Euro

54,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit Cmimi: 54,000 € ID: plus13553 Shitet apartament pranë shkollës Çajupi. Informacion mbi apartamentin: • Si

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit Cmimi: 54,000 € Id: Plus13553

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament pranë shkollës Çajupi. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 69m2. • kati i 3 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet me drita... 11/12/2019 18:21... Lexo detajet..

107,500 Euro Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Dublex Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Duplex. Apartamen

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Dublex

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek blloku rezidencial kodra e diellit shitet apartament 2+1+3 duplex. apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te je... 11/12/2019 18:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

107,500 Euro

53,000 Euro Apartament 1+1 Okazion Apartament 1+1 me siperfaqe 72.0 m2. Apartamenti me orientim ne Jug ajroset dhe

Apartament 1+1 Okazion

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 me siperfaqe 72.0 m2. apartamenti me orientim ne jug ajroset dhe ndriçohet shume mire gjate gjithe dites dhe ka pamje ne nje nga oborret e brendshme te kompleksit. hyrja e apartamentit te fton ne ambientin e dites, i cili eshte i mire... 11/12/2019 18:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

51,000 Euro

Apartament me siperfaqe 70 m2, i orientuar ne perendim. ndohet ne nje kompleks qe ofron te gjitha fasilitet per jeten e nje familjeje, njesi sherbimi... (Premium 21.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

77,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 2 83 M² 77000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, "don bosko". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 83 m2 • kati i 2 banim • pallat i ri ndertuar ne... (Premium 07.03.2020)

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

114,000 Euro Shitet Apartament 3+1 ne Kompleksin Mangalem21 ! Apartament 3+1 me sipërfaqe të bollshme prej 155.2 m2. Apartamenti me orientim

Shitet Apartament 3+1 Ne Kompleksin Mangalem21 !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 3+1 me sipërfaqe të bollshme prej 155.2 m2. apartamenti me orientim në çdo anë ajroset dhe ndriçohet më së miri gjatë gjithë ditës. ka pamje si nga mali i dajtit, ashtu edhe nga oborret e brendshme të kompleksit. hyrja e apa... 11/12/2019 18:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

114,000 Euro

147,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kosovareve, Tirane, PRI13504 Apartamenti eshte i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve. Informacion mbi apartame

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Kosovareve, Tirane, Pri13504

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar tek rruga e kosovareve. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 8 banim • siperfaqja e apartamentit : 107.2 m2. • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi : • salloni i ndenjes • ambje... 11/12/2019 18:14... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re(future 244) Disponojme apartament ne nje zone te qete dhe te sigurt, tek Unaza e Re, perball

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(future 244)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Disponojme apartament ne nje zone te qete dhe te sigurt, tek unaza e re, perball me karburant kastratin.apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka organizim shume te mire te dhomave te cilat shperndahen me njera- tjetren nepermjet koridorit, vazdojme me... 11/12/2019 18:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim