apartament 2 1 te fusha e aviacionit

 Online 45 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,500 Euro
 Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 3 pamje fantastike kulla e. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti... 20/04/2021 13:26... Lexo detajet..

80,250 Euro
 Okazion apartament 2+1 tek Garden Rezidence Turdiu!
 Cmim per m280,000 €  Ish
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Okazion apartament 2+1 tek garden rezidence turdiu! cmim per m280,000 € ish fusha e aviacion grigor gjirokastriti në ndërtim nr. total i dhomave3 nr. i dhomave të gjumit2 nr. i banjove2 sipërfaqja totale (m2)107 sipërfaqe neto (m²)9... 20/04/2021 11:50... Lexo detajet..

87,000 Euro
 OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT... AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

Shitet apartament 2+1
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Okazion te fusha e aviacionit... ap 2+1 me hipotek..!! shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 110 m2 ne katin e 5...!! me hipotek...!! apartamenti ndodhet te fusha e aviacionit pran pallateve te telebingos me nje planimeri dhe orjentim te mire..!... 19/04/2021 20:11... Lexo detajet..

95,200 Euro
 Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit. Kompleksi Tur
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. kompleksi turdiu eshte nje nga ndertimet cilesore ne tirane ku me nje cilesi te larte dhe me zgjidhje funksionale. ofron ambjente banimi, njesi komerciale dhe hapsire parkimi. te per... 19/04/2021 10:46... Lexo detajet..

92,000 Euro
 Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje sallon i ndare nga kuzhina, tualet
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje sallon i ndare nga kuzhina, tualet, dhome tharje dhe nje verande ne forme l-je qe vjen rreth perimetrit te apartamentit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar dhe ka sipe... 17/04/2021 11:55... Lexo detajet..

80,500 Euro
 Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

80,500 Euro

|
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 104.5 m2, kati i 5 pamje fantastike kulla c. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. apartamenti... 16/04/2021 18:49... Lexo detajet..

92,000 Euro
 Shitet apartament 2+1 + verande tek Ish Fusha e Aviacionit 92.000 Euro!
Apartam
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 + verande tek ish fusha e aviacionit 92.000 euro! apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje sallon i ndare nga kuzhina, tualet, dhome tharje dhe nje verande ne forme l-je qe vjen rreth perimetrit te apartamentit. apartamen... 15/04/2021 17:57... Lexo detajet..

130,000 Euro
 Ish Fusha e Aviacionit, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 150 m2 (nga ku 30 m2
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Ish fusha e aviacionit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 150 m2 (nga ku 30 m2 verande), me hipoteke, kati i 10 me ashensor (jo i fundit). apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete (njeri m... 14/04/2021 15:19... Lexo detajet..

75,000 Euro
 Ofrojme per shitje apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit.
Ne nje ndertim te
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Ofrojme per shitje apartament 2+1 te ish fusha e aviacionit. ne nje ndertim te ri i cili perfundon ne fund te vitit 2021 apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me orientim jug-lindje dhe pamje te lire perpara. apartamenti ka siperfaqe totale 87/... 12/04/2021 22:49... Lexo detajet..

85,765 Euro
 Apartamentet ndodhet një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamentet ndodhet një nga komplekset më cilësore në tiranë apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregull. janë të organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. njëri apartament ka ... 30/03/2021 12:52... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
148 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

***ne vendndodhje fantastike (kompleksi grand - me dalje ne kembe per 7 min te ambasada amerikane) apartament 3+1+ 2 tualete dhe ballkon ( sip. totale: 148, 4 m2) - totalisht i investuar para 5 vitesh, me super pamje te lire, orientimi jug- lindj... 19/04/2021 11:23... Lexo detajet..

Bosh

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal". informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 88.7m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 19/04/2021 11:23... Lexo detajet..

E Mobiluar

85,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet 2+1 89 m2 te rruga 4 deshmoret 85,000 euro ne zonen e rruges 4 deshmoret ,prane kryqezimit te rruges riza cerova, shitet apartament 2+1 ne katin e pare banim ne nje pallat te ri cilesor. apartamenti ka siperfaqe te konsiderueshme me ndricim ... 19/04/2021 12:49... Lexo detajet..

Pjeserisht

119,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Okazion i pa perseritshem: 3+1+2bllk+2wc (21 dhjetor - mondiali) pallat i ri / mundesi ndarje ne 2 apartamente ne cmim okazion vetem - 🍀cmimi okazion 850€/m2 - 🍀 - apartamenti eshte me shume ndriçim sidomos gjate mengjesit pasi eshte lind... 20/04/2021 09:55... Lexo detajet..

57,500 Euro
Okazion: 2+1+2bllk (95 m2 NETO) Super pamje & Super Diell (Rest. Durresi - Treni) Kati 6 - Pa Ashensor Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durres

57,500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor ose kati 5 banim, fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e mobiluar dhe me shume ndricim | 2 kondicioner | kuz... 21/04/2021 01:30... Lexo detajet..

75,000 Euro
Apartment 3+1 ne shitje ne Fresk  Eskluzive !!!

fresk rruga e thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet a

75,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (1.44 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Eskluzive !!! fresk rruga e thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet apartament 3+1+2 banjo+2 ballkone siperfaqe total 115 m2 ,kati i 1 ,pallat i ri me hipoteke . aktualisht e dhene me qera 330 euro ,e lire me date 10 maj. preferohen blere... 20/04/2021 22:51... Lexo detajet..

65,000 Euro
Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok 

shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 43m2 kati 3 te pallatet e av

65,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 43m2 kati 3 te pallatet e aviacionit te lana afer bllokut, cmimi 65 mije euro prona ka certifikate pronesie... 20/04/2021 22:46... Lexo detajet..

59,990 Euro Shitet apartament te Green City Shitet apartament te kompleksi me pishina green city

59,990 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament te kompleksi me pishina green city... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

149,990 Euro  Shitet apartament 3+1 prane 21-Dhjetorit 
shitet apartament 3+1 prane 21-dhjetorit, tek ish klubi partizani. 
apartamen

149,990 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

shitet apartament 3+1 prane 21-dhjetorit, tek ish klubi partizani. apartamenti ka nje siperfaqe prej 135.5m². orientim jug lindje. posedon dokumentacion te rregullt hipotekor. eshte i sapoperfunduar dhe pabanuar me pare... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

79,999 Euro Apartament per shitje 2+1 ne zonen e Don Bosko Apartament per shitje 2+1 ne zonen e don bosko. apartamenti ndodhet ne katin e d

79,999 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament per shitje 2+1 ne zonen e don bosko. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe i mireadministruar orientim jug-lindje ka siperfaqe te brendshme neto 86m²+13m² verande prona ka certifate pronesie te rregull... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

58,000 Euro  Apartament 2+1 per Shitje, te Green City Shitet apartament brenda kompleksit green city, ndertim i ri me ashensor
aparta

58,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament brenda kompleksit green city, ndertim i ri me ashensor apartamenti ka organizim te rregullt. shitet bosh.... 20/04/2021 22:45... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje, Liqen i Thate Shitet apartament 1+1 ne zonen e liqenit te thate. kati 3 banim, me nje siperfaq

65,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e liqenit te thate. kati 3 banim, me nje siperfaqe totale prej 65m2. apartamenti ka kubature te rregullt, organizohet ne korridorin shperndares, sallon ndenjeje me dalje ne ballkon forme llozhe, dhome gjumi dhe tualet m... 20/04/2021 22:44... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartment 2+1 ne shitje prane restorant freskut ne Fresk Eskluzive !!! 
ne fresk ne fillim te rruges se thesarit 100 m larg nga restoran

65,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Eskluzive !!! ne fresk ne fillim te rruges se thesarit 100 m larg nga restorant fresku shitet apartament 2+1+2 banjo kati i 4 ( i fundit ) bosh ,me ashensor,me hipoteke ,pallat i ri .preferohen bleres jo me kredi ! shitet 65 000 euro shume pak i... 20/04/2021 22:36... Lexo detajet..

133,000 Euro

- apartament për shitje 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon - zona: rruga elbasanit, fakulteti ekonomik, rruga gramoz pashko - tiranë. - pallat shumë ci... (Premium 31.12.2021)

110,000 Euro

2+1 me ballkon ( midis kopshtit zoologjik dhe liqeni i thate)- te supermarket star fiks buze rruge- fantastik per banim ose investim - apartamenti es... (Premium 31.12.2021)

56,100 Euro

Shitet, Apartament 1+1, 📍turdiu Garden, Ish Fusha Aviacionit!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.35 Km nga qendra) Dream home
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ndodhet tek garden rezidence turdiu, fusha e aviacionit. • siperfaqe 66 m2 • kati 1 banim organizimi: • sa... (Premium 22.04.2021)

Mobilimi:Bosh

56,100 Euro

83,600 Euro

❗️shitet, Apartament 1+1 📍 Kompleksi Arlis, Tek 21 Dhjetori .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Dream home
1+1 Dhoma|Sallon
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

❗️shitet, apartament 1+1 📍 kompleksi arlis, tek 21 dhjetori . 📐siperfaqe 76 m2 organizohet ne: • 🛋salloni ndenjes • 🍽am... (Premium 22.04.2021)

Mobilimi:Bosh

83,600 Euro

85,000 Euro

Shesim Apartament 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i sapo perfunduar ne 2021. pallati eshte me i miri ne zone, i hipotekuar plotesisht, me dokumentacion te rre... (Premium 28.04.2021)

80,000 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Rruga Dibres  Ne rrugen e dibres, prane shkolles ‘misto mame’ , shitet apartament 3+1, me

80,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Ne rrugen e dibres, prane shkolles ‘misto mame’ , shitet apartament 3+1, me siperfaqe 92 m2, kati 3, pallat ekzistues, me hipoteke. apartamenti organizohet me sallon ndenje, kend gatimi, 3 dhoma gjumi, ballkon, tualet, depo. shitet 80000 euro ... 20/04/2021 22:36... Lexo detajet..

86,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Turdiu Garden , Tirane.  Apartamenti ndodhet tek garden rezidence turdiu tek fusha e aviacionit.

• s

86,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet tek garden rezidence turdiu tek fusha e aviacionit. • siperfaqe 102 m2 • kati 2 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet apartamenti eshte ndertim i ri i vit... 20/04/2021 20:54... Lexo detajet..

47,000 Euro ❗️Shitet, Apartament 1+1 📍Kombinat ❗️shitet, apartament 1+1
📍kombinat

informacione mbi apartamentin :

47,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.28 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

❗️shitet, apartament 1+1 📍kombinat informacione mbi apartamentin : •📐siperfaqja 73m2. • kati 4. organizimi : • 🛋ambient ndenje. • 🍽ambient gatimi. • 🛌dhome gjumi. • 🛁tualet. detaje te tjera : i mobilua... 20/04/2021 20:54... Lexo detajet..

59,000 Euro Me Super Cmim: 2+1 (Rr. Bardhyl - Shk. Andon Z. Cajupi) Lindje- Perendim| i Investuar / Arredim Cilesore | Kuzhine e Re Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim

59,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim lindje-perëndim| eshte i investuar shume mire |struktura perfekt e rregullte| kati i 5-te pallat eksiztues me tulle te kuqe| - pallat me shkallë të mirëmbajtura| kuz... 20/04/2021 20:35... Lexo detajet..

130,000 Euro OKAZION PronË ekskluzive okazion 🔴
tek liqeni i tiranës, pranë pizzeria pavarotti

130,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

PronË ekskluzive okazion 🔴 tek liqeni i tiranës, pranë pizzeria pavarotti, rruga shyqyri brari! shesim apartament 2+1 +2 tualete + 2 ballkone. sipërfaqe totale 124.7 m2 apartamenti ndodhet në kati e 3 të një pallati të ri me ashensor d... 20/04/2021 20:30... Lexo detajet..

62,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE 21 DHJETORI  Apartament per shitje  2+1 me siperfaqe 75m2 , ndodhet ne rrugen kongresi i lush

62,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 75m2 , ndodhet ne rrugen kongresi i lushnjes , 21 dhjetori ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ... 20/04/2021 20:13... Lexo detajet..

790,000 Euro Shitet Super Vile prane Vilave Gjermane Shitet super vile prane vilave gjermane
rruga e elbasanit 
cmimi 790.000 euro

790,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
10 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super vile prane vilave gjermane rruga e elbasanit cmimi 790.000 euro cel : 0692375366... 20/04/2021 20:04... Lexo detajet..

470,000 Euro Shitet Vile ne zone periferike te Tiranes. Shitet vile ne zone periferike te tiranes. 

të dashuruar pas detajet e kësa

470,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
890 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet vile ne zone periferike te tiranes. të dashuruar pas detajet e kësaj super vile luksoze zonë periferike në tiranë ndërtuar 3 vite me parë, me mure të larta. me dy hyrje të ndryshme në vilë! sipërfaqe 430m2 ndërtimi ( ... 20/04/2021 20:04... Lexo detajet..

103,500 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit.  Apartament 2+1 ofrohet per shitje ne nje nga zonat me te preferuara tek komuna e

103,500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartament 2+1 ofrohet per shitje ne nje nga zonat me te preferuara tek komuna e parisit. aprtamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. ndertim cilesor dhe hapesira te perbashketa te bollshme ne te ... 20/04/2021 19:54... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2021)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

57,500 Euro

Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor ose kati 5 banim, fantastik ... (Premium 31.12.2021)

99,000 Euro

Super mundësi për të blerë apartament ne nje vendndodhje premium: 2+1+2 tualete dhe ballkon me pamje panoramike - kati 11 (me ashensor) - (zogu i ... (Premium 18.12.2021)

126,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2 – Verande, Liqeni i Thate. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rrugen “hamdi sina”, prane liqe

126,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen “hamdi sina”, prane liqenit te thate. siperfaqja: 103,36 m2 ndodhet ne katin 4 , ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; verande projekti esh... 20/04/2021 19:51... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet, Vile Individuale Picalle, Petrele Pershkrimi i prones:
siperfaqe truall 1082.5 m2
siperfaqe ndertimi 148 m2 per

300,000 Euro

Sauk | Tirane (4.52 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
296 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: siperfaqe truall 1082.5 m2 siperfaqe ndertimi 148 m2 per kat organizohet ne 2 kate + 1 kat nentoke + pishine. hapsira te gjelberuara dizajn me arkitekt leje ndertimi certifikate pronesie për më shumë informacion kont... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

162,500 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rr. “liqeni i thate” dhe rr e

162,500 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rr. “liqeni i thate” dhe rr e “ ullishtes”, buze liqenit te thate. siperfaqja: 125 m2 ndodhet ne katin 5, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete;... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

500,000 Euro Shitet, Vile 3 Kateshe, Rezidenca Secret Garden. 
pershkrimi i prones:
ndodhet ne kompleksin e vilave, teg.
siperfaqe toke: 34

500,000 Euro

Sauk | Tirane (2.42 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
346 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

pershkrimi i prones: ndodhet ne kompleksin e vilave, teg. siperfaqe toke: 346m2 siperfaqe totale ndertimi: 334 m2. organizimi: kati -1 me siperfaqe 98 m2 (kantine; depo; lavanderi; tualet; ambient teknik; ashensor; kati 0 me siperfaqe 106.4 m2;... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

59,000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 (rr. bardhyl - shk. andon z. cajupi) me super orientim lindje-perëndim| eshte i investuar shume mire |struktura perfekt e r... (Premium 31.12.2021)

95,000 Euro

🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti, e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku t... (Premium 31.12.2021)

70,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,70.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal". informacion mbi apartam... (Premium 10.07.2021)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

63,000 Euro

Apartament 1+1 Per Shitje Te Residenca Kodra E Diellit 1, 63.000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti te kodra e diellit 1, ne nje zone rezidenciale ju propozojme per shitje nje kompleks te formuar nga vila, duplex-e dhe apartamente. rezid... (Premium 25.04.2021)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

105,000 Leke

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.73 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
170.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirisë". informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja... (Premium 22.04.2021)

130,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Ebasanit, Tiranë.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1, vilat gjermane, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 145m2. • kati i 4. • ndërtim i... (Premium 22.04.2021)

100,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Medreseja. Pershkrimi i prones:
ndodhet ne rrugen ferit xhajko.
siperfaqja; 100 m2
ndodh

100,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen ferit xhajko. siperfaqja; 100 m2 ndodhetr ne katin e 6, pallat i ri. organizohet ne : ambient ndjenie; ambient gatimi; korridor i madh qe lidh 2 dhomat e gjumit ; tualet me dritare; ballkon te perbashket me ... 20/04/2021 19:50... Lexo detajet..

350,000 Euro  OKAZION! Shitet, Apartament 3+1+2, Bllok. Pershkrimi i prones: 
apartamenti ndodhet ne rrugen abdyl frasheri.
siperfaqja

350,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
167 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen abdyl frasheri. siperfaqja: 167 m2. ndodhet ne katin 4, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi me vete; 2 dhoma gjumi ( dhome matrimoniale + tualet + garderobe); lavanderi... 20/04/2021 19:49... Lexo detajet..

126,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thate Pershkrimi i prones: 
apartamenti ndodhet ne rrugen hamdi sina.
siperfaqj: 99.

126,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen hamdi sina. siperfaqj: 99.96 m2. ndodhet ne katin 6, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 3 dhoma gjumi; tualet, ballkon. te dhena te tjera: ndertim i ri; tavan me gi... 20/04/2021 19:49... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim