apartament me qera te unaza e re 

 Online 162 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 162 lexues | 10 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

75,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Partizani! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 80m2 ne rrugen Riza Cerova . Ndodhet

Shitet Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Partizani!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (18:07): Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 80m2 ne rrugen riza cerova . ndodhet ne nje pallati te ri ,me administrim shume te mire. apartamenti ka ne organizim ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritar...

58,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne Tirane! Shitet apartament 2+1 te Pallatet Cabej me nje siperfaqe totale prej 95m nga te

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Tirane!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.97 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.06.2019 (18:07): Shitet apartament 2+1 te pallatet cabej me nje siperfaqe totale prej 95m nga te cilat 55m jane te brendeshme, 33m kane qene verande por eshte pershtatur ne siperfaqe te brendshme. apartamenti eshte totalisht i investuar me te gjitha paisjet elektrosh...

78,850 Euro Shitet apartament 2 +1 ne Tirane te ish Fusha e Aviacionit! Te Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks ne perfundim e siper edhe me cilesi shume

Shitet Apartament 2 +1 Ne Tirane Te Ish Fusha E Aviacionit!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

24.06.2019 (18:07): Te fusha e aviacionit, ne nje kompleks ne perfundim e siper edhe me cilesi shume te mire ndertimi shitet apartament 2+1. apartamenti ka nje siperfaqe totale 95 m2, i mireorganizuar. orientimi jug-perendim mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madh...

Mobilimi:Bosh

78,850 Euro

119,000 Euro Shitet apartament 2+1 te Stacioni i Trenit! Shitet super apartament buze rruge kryesore te Stacioni i Trenit, prane Bulevard

Shitet Apartament 2+1 Te Stacioni I Trenit!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

24.06.2019 (18:07): Shitet super apartament buze rruge kryesore te stacioni i trenit, prane bulevardit zogu i pare. apartamenti eshte i investuar totalisht me te gjitha paisjet elektroshtepiake miele , parket , tualete incaso, dhe eshte i pabanuar me pare. organizohet n...

115,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 te Vasil Shanto Shitet apartament 2+1 prane Diplomat 1, prane Vasil Shanto. Apartamenti eshte i

Shitet Apartament 2+1+2 Te Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (18:07): Shitet apartament 2+1 prane diplomat 1, prane vasil shanto. apartamenti eshte i pozicionuar ne kat optimal ne nje ndertimi te ri dhe ka nje siperfaqe prej 140m/2 totale. hapesirat jane te mireshfrytezuara dhe mund te pershtatet edhe ne dy apartamente...

85,001 Euro Shitet apartament 2+1 ne Tirane! Apartamenti ne shitje , me sip.104 m2.,dy dhoma gjumi, sallon dhe ambient gatimi

Shitet Apartament 2+1 Ne Tirane!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (18:06): Apartamenti ne shitje , me sip.104 m2.,dy dhoma gjumi, sallon dhe ambient gatimi, 2 tualete me ajrosje natyrale, ku njeri eshte dhe me vaske dhe 2 ballkone te bollshme. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor tek kopshtit botanik. shite...

84,800 Euro Shitet 2+1 per 84'800€ ne nje kompleks  prane Bulevardit te ri!    2+1 per 84'800€ ne nje kompleks super cilesor prane Bulevardit te ri!

Shitet 2+1 Per 84'800€ Ne Nje Kompleks Prane Bulevardit Te Ri!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (18:06): 2+1 per 84'800€ ne nje kompleks super cilesor prane bulevardit te ri! ...

Mobilimi:Bosh

84,800 Euro

59,000 Euro Shitet-Apartament 2+1 Unaza e Re Shitet apartament në një zonë shumnë të qetë dhe të sigurt,në zonën e U

Shitet-apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (18:05): Shitet apartament në një zonë shumnë të qetë dhe të sigurt,në zonën e unazës së re.apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 225 m2,nga të cilat 89 m2 janë sipërfaqe e brends...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

43,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:59): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim •sipërfaqja e apartamentit : 69 m2 . apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhomë...

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

41,500 Euro

1+1 Ne Laprake (rr. Dritan Hoxha) Hipoteke E Rregullt | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1 + 1 + ballkon ne laprake (rr. dritan hoxha) me hipoteke te rregullt | pallat i ri - ashensor | mobilim cilesor | ndricim perfekt | shtrua... (Premium 31.12.2019)

95,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek rruga e Kavajes! Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes!Apartamenti ka nje sip.prej 92 m2 dhe

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:58): Shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes!apartamenti ka nje sip.prej 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te. cmimi : 95.000 euro....

53,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

24.06.2019 (17:58): Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 8 • sipërfaqa e apartamentit : 103 m2 • i invesuar • kubaturë e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma e gjumit • 2 tual...

42,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Casa Italia Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zo

Shitet,apartament 1+1,casa Italia

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:58): Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e casa italias.garsonierja është e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.objekti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe k...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

58,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi apa

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:57): ...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

51,300 Euro Apartament 1+1,Garden Residence Turdiu Disponojme apartament 1+1 ne rezidencen "Garden Residence Turdiu".Kjo

Apartament 1+1,garden Residence Turdiu

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:57): Disponojme apartament 1+1 ne rezidencen "garden residence turdiu".kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga durresit dhe 21 dhjetori. e shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimali...

Mobilimi:Bosh

51,300 Euro

52,500 Euro Shitet,apartament 1+1,future Home Residence  Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.06.2019 (17:57): Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio...

Mobilimi:Bosh

52,500 Euro

43,700 Euro Shitet,Apartament 1+1  Unaza E Re Disponojme apartament 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Una

Shitet,apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

24.06.2019 (17:56): Disponojme apartament 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e unazes se re,prane swiss bar .garsonierja eshte e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.objekti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me punime mjaft cilesore dhe ...

Mobilimi:Bosh

43,700 Euro

91,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu Disponojme apartament 2 +1 ne rezidencen "Garden Residence Turdiu".Kjo

Shitet,apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:56): Disponojme apartament 2 +1 ne rezidencen "garden residence turdiu".kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga durresit dhe 21 dhjetori. e shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimal...

Mobilimi:Bosh

91,000 Euro

156,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje prane  21 Dhjetorit ne Tirane (ID 4131052 ) Property ID : 4131052

Tek 21 Dhjetori, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri,

Apartamente 3+1 Ne Shitje Prane 21 Dhjetorit Ne Tirane (id 4131052 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:56): Property id : 4131052 tek 21 dhjetori, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², me dokumenta te rregullta nga firma, bosh, kati 3, 2 tualete, ballkon, me punime shume cilesore, me planimetri dhe kubature te rregullt, me fasade te ...

Mobilimi:Bosh

156,000 Euro

68,500 Euro

Shitet Super 2+1 85.6 M2 Kompleksi Future Home

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e l... (Premium 13.07.2019)

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

60,000 Euro

Shitet apt 2 + 1 (110 m2) ne ysberisht afer astirit - zone qe ofron parkim | pallat i ri me ashensor | mobilim i pjeseshem/cilesor | hapesire e bolles... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

95,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Unaza ish Restorant Durresi(ID 4121245 ) Property ID : 4121245

Unaza, Rruga Ferit Xhajko, prane ish Restorant Durresi,

Apartamente 2+1 Ne Shitje Unaza Ish Restorant Durresi(id 4121245 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.06.2019 (17:55): Property id : 4121245 unaza, rruga ferit xhajko, prane ish restorant durresi, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 109 m² (102 m²) me hipoteke, kati i 4 me ashensore, 2 tualete, ballkon, koridor, or...

43,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne  rrugen Ali demi(ID 4119033) Property ID : 4119033

Ali Demi, perballe shkolles Kushtrimi Lirise, shitet Ap

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Ali Demi(id 4119033)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:54): Property id : 4119033 ali demi, perballe shkolles kushtrimi lirise, shitet apartament 1+1, siperfaqe 56 m², bosh, kati 2 , tualet, ballkon, orientim me diell. shitet 43.000 euro www.dreamalbania.al...

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

182,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje prane 21 Dhjetori ne Tirane (ID 4131054) Property ID : 4131054

Tek 21 Dhjetori, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri,

Apartamente 3+1 Ne Shitje Prane 21 Dhjetori Ne Tirane (id 4131054)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.06.2019 (17:54): Property id : 4131054 tek 21 dhjetori, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 140 m² e brendshme + 120 m² veranda, me dokumenta te rregullta nga firma, bosh, kati 5, 2 tualete, me punime shume cilesore, me planimetri dhe kubature te r...

Mobilimi:Bosh

182,000 Euro

126,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Pazari i Ri Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane (ID 4121241 ) Property ID : 4121241

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet apartament 2+1

Apartamente 2+1 Ne Shitje Pazari I Ri Rruga Hoxha Tahsim Ne Tirane (id 4121241 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:54): Property id : 4121241 pazari i ri, rruga hoxha tahsim, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 105 m², me hipoteke, kati i 2 me ashensore, 2 tualete, koridor, ballkon, 2 kondicioner, orientim me diell. cmimi i shitjes 105 m² x ...

Mobilimi:Bosh

126,000 Euro

162,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

175,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

65,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 108 M² 65000 Euro (fresku)

Tjeter zone | Tirane (3.53 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut.apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administrua... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

88,000 Euro

Okazion: super apartament 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne super zone (rr. panorama, hipoteka) pallat i ri | ashensor | parket | kondicioner | super ndri... (Premium 31.12.2019)

39,000 Euro Okazion-Shitet Apartament 1+1,39.000 Eur (Rezidenca Lura,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i

Okazion-shitet Apartament 1+1,39.000 Eur (rezidenca Lura,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:54): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik l...

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (17:53): Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga pere...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

85,000 Euro KLERING-Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 85.000 Euro(Rruga e Durresit) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 110 M² 85.000 Euro(rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:53): Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim perendim. perfundon qersho...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim