apartament ne paskuqan  

 Online 143 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 143 lexues | 3 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

116,000 Euro
Pazari i Ri, Apartament 2+1 ne Shitje   Afer Pazarit te Ri, Rr. Hoxha Tahsim, 
Shitet Apartament 2+1, Kati 3, me Ashens

Pazari I Ri, Apartament 2+1 Ne Shitje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Afer pazarit te ri, rr. hoxha tahsim, shitet apartament 2+1, kati 3, me ashensor, 105 m2 apartamenti perbehet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hipoteke. cmimi: 116.000 euro tel. 069 77 63 141 - albaprona ... 20/08/2019 10:26

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

117,900 Euro
Shitet Apartament 2+1, cilesor, 131 m2, ne Rr. Irfan Tomini Ne Vasil Shanto, Rruga Irfan Tomini, pjesa afer Bulevardit Gjergj Fishta,Shitet

Shitet Apartament 2+1, Cilesor, 131 M2, Ne Rr. Irfan Tomini

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. apartamenti ndodhet ne katin e 4, pallat me ashensor, (ashensori nis nga kati ii), ka hapesira te medh... 20/08/2019 10:25

162,000 Euro
Afer Petro Ninit dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 m2 Rruga Marko Bocari, Afer Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kati 2, Pall

Afer Petro Ninit Dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, pallat me ashensor, perbehet nga sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje te mire. shume i pershtatshem edhe per biznes. shitet me ... 20/08/2019 10:24

Mobilimi:Bosh

162,000 Euro

200,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.Cmimi 200000 euro Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kat

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.cmimi 200000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • siperfaqja e apartamentit : 128 m2 • apartamenti disponon: • 2 sallone ndenje • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon • i inves... 20/08/2019 10:22

180,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë. Apartamenti ndodhe ne zonën e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 20/08/2019 10:20

Mobilimi:Bosh

180,000 Euro

115,900 Euro Super Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Jordan Misja Shitet super apartament buze rruge kryesore te stacioni i trenit, prane Bulevard

Super Okazion! Shitet Apartament 2+1 Tek Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament buze rruge kryesore te stacioni i trenit, prane bulevardit zogu i pare. apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, si dhe nje dhome lavanderi dhe tharje. ka qen... 20/08/2019 10:20

64,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë Apartamenti ndodhet tek Rruga Margarita Tutulani. Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga margarita tutulani. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 1 banim • sipërfaqa e apartamentit:49.2 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni • me ç... 20/08/2019 10:18

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

105,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit, pranë Kris

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 20/08/2019 10:17

94,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit. Apa

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Turdiu Rezidence Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 te kompleksi turdiu rezidence te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te objektit dhe orientohet nga jug-perendimi. ky apartament ka sip prej 125.4 m2, dhe objketi eshte ndertuar me materialet mete mira dhe ... 20/08/2019 10:13

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

100,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE XHAMLLIKUT PER 100.000 € Shitet apartament 2+1+2 prane Xhamllikut ne Rr. Arkitekt Sinani. Ky apartament v

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Xhamllikut Per 100.000 €

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 prane xhamllikut ne rr. arkitekt sinani. ky apartament vjen me nje cmim okazion per zonen 794 euro/m2. apartamenti ndodhet ne katin e trete, te nje kompleksi banimi qe eshte ne faze te avancuar te ndertimit. projekti dhe mater... 20/08/2019 10:12

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

67,000 Euro Apartament ne shitje 2+1+2 Prane ish rajonit te policise shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 113 m2. Apart

Apartament Ne Shitje 2+1+2

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane ish rajonit te policise shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 113 m2. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. organizim eshte fantastik pasi ambienti i dites kufizohet shume mire me ate te nates nepermjet kooridorti dhe dy tua... 20/08/2019 10:12

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,000 Euro Apartament ne shitje 3+1! Ne Durres, shitet apartament ne katin e 7 te nje pallati te ri. Siperfaqa eshte

Apartament Ne Shitje 3+1!

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne durres, shitet apartament ne katin e 7 te nje pallati te ri. siperfaqa eshte 120 m2 dhe me planimetri shume te mire. apartamenti shitet i mobiluar dhe sic e shihni ne foto mobilimi eshte cilesor. ne apartament gjithashtu jane te montuara paisjet ... 20/08/2019 10:12

115,000 Euro Shitet Apartament 3+1 ne qender te Tiranes, te Posta Qendrore Shitet apartament 3+1 ne qender te Tiranes te posta qendrore. Apartamenti ndodhe

Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes, Te Posta Qendrore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.27 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1 ne qender te tiranes te posta qendrore. apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te banimit, perbehet nga sohorno e cila lidhet me me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. apartamenti orien... 20/08/2019 10:11

148,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Foleja e Gjelber  Shitet apartament 2+1 tek Foleja e Gjelber, e cila ndodhet tek rreth rrotullimi

Shitet Apartament 2+1 Tek Foleja E Gjelber

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek foleja e gjelber, e cila ndodhet tek rreth rrotullimi i zogut te zi ngjitur me ring center. foleja e gjelber eshte banesa qe ofron cilesine e te jetuarit ne nje kopesht ne mes te qytetit duke ofruar standartin e ri te bane... 20/08/2019 10:10

Mobilimi:Bosh

148,000 Euro

167,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Zogu i Pare Shitet apartament 2+1+A+Blk te Bulevardi Zogu i Pare. Apartamenti ndodhet ne kat

Shitet Apartament 2+1 Te Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+a+blk te bulevardi zogu i pare. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te banimit, me nje siperfaqe prej 138 m². apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit de ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te bollshme, ... 20/08/2019 10:10

62,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek 'Tregu Elektrik'! Shitet apartament 1+1 tek 'Tregu Elektrik', ne nje zone qe disponon te

Shitet Apartament 1+1 Tek 'tregu Elektrik'!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek 'tregu elektrik', ne nje zone qe disponon te gjitha facilitetet dhe njekohesisht e qete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 5 kateshe. eshte i kompletuar dhe shitet i mobiluar. sapo jane kryer investime eks... 20/08/2019 10:10

89,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Green City  Shitet apartament 2+1 te kompelkesi Green City, nje nga komplekset me te mira te

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 te kompelkesi green city, nje nga komplekset me te mira te astiri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 119 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te b... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

248,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2 me 2 garazhe te Zogu i Zi Shitet apartament,3+1+2+verande me siperfaqe prej 230 m2 me pamje paranomike tek

Shitet Apartament 3+1+2 Me 2 Garazhe Te Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
230.00 m2 Siperfaqa
15 Kati

Shitet apartament,3+1+2+verande me siperfaqe prej 230 m2 me pamje paranomike tek rrethrrotullimi i zogut te zi. apartamenti ndodhet ne katin 15, i fundit i banimit, eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. apartamenti perbehet nga soxhorno, a... 20/08/2019 10:09

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

83,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi Square 21 te policia bas

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi square 21 te policia bashkiake.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, dhe ka nje orientim nga jugu. apartamenti perbehet nga soxhorno e cila eshte bashke me ambientin e gatimit, dhoma e... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

82,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Konstruksion. Apartamenti

Shitet Apartament 1+1 Te Square 21 Te Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 te square 21 te kompleksi arlis konstruksion. apartamenti ka nje sip prej 76 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit. apartamenti orientohet nga jugu, dhe ambientet kryesore ndricohen dhe ngrohen nga drita natyrale gjate gjithe ... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

123,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 2+1 te Square 21, te kompleksi Arlis. Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 te square 21, te kompleksi arlis. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, dhe eshte i orientuar nga jugu. apartamenti ka nje sip prej 114,5 m2, dhe perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bo... 20/08/2019 10:08

Mobilimi:Bosh

123,000 Euro

81,500 Euro Shitet Apartament 1+1 te kompleksi i Arlis te rre. Kavajes Shitet apartament 1+1 te Arlis Construction te rr. Kavajes ngjitur me policine b

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi I Arlis Te Rre. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 te arlis construction te rr. kavajes ngjitur me policine bashkiake. apartamenti ka sip prej 74 m2, dhe ndodhet ne katin e 6-te te objektit i cili perfundon ne gusht 2019. apartamenti orientohet nga jugu dhe perendimi duke mundes... 20/08/2019 10:08

Mobilimi:Bosh

81,500 Euro

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

140,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Delijorgji Shitet apartament 2+1 te Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te bani

Shitet Apartament 2+1 Te Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 te delijorgji. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te banimit me orientim nga lindja. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit te cilat dalin ne ballkon, 2 dhomat e gjimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. te gji... 20/08/2019 10:07

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

40,000 Euro Apartament 1+1(2 Ballkone) ne shitje , Fresku. Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne Fresk. Ndodhet ne kati

Apartament 1+1(2 Ballkone) Ne Shitje , Fresku.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re (5 vite si punim), me pamje nga rruga kryesore dhe hapsire e bollshme per drite natyrale per ambientin tuaj. organizohet ne 1 sallon, 1 dho... 20/08/2019 09:52

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

94,500 Euro Shitet apartament 3+1 Vasil Shanto Apartamenti është i pozicionuar në zonën Vasil Shanto .
Informacion mbi apa

Shitet Apartament 3+1 Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën vasil shanto . informacion mbi apartamentin: kati 4 banim, sipërfaqa e apartamentit 105m2, me hipotekë,pallat ekzistues. apartamenti disponon: salloni ndenjes, 3 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni. per me... 20/08/2019 09:50

Mobilimi:Bosh

94,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim