apartament ne shitje te kmy 

 Online 190 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 190 lexues | 2 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

90,000 Euro

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

69,000 Euro

1+1+2 Ballkone (65 M2) Tek Kopshti Zoologjik (rr. Peti) Pallat I Ri | Ashensor | Ndricim P

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

(23:16): Shitet apartament 1+1+2ballkone, (65 m2) tek kopshti zoologjik (rr. peti) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | muret e sapo lyer | dritare dhe fasada dopio xham | izolim a...

70,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (72 M2) Tek Rr. E Kavajes | I Mobiluar | Parket | Kondic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

(23:07): Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (72 m2 sip totale - 68 m2 pa ballkonin) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | pamje panoramike | hapesire e shfrytezueshme me planimetri te rregull...

39,000 Euro

Shitet Apt 1+1 (59 M2) I Ri Ne Allias (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:44): Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kundrabufe druri | shtrua me pllake cilesore | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja |...

88,000 Euro

Ultra 1+1 I Madh - I Ri/ ( Ish. Eksp.- Perb. Lulishtes 1 Maj) - Pallat I Ri + Mobilim +pa

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

(22:40): Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 100 i mobiluar dhe 100% i plotesuar me pajisjte te reja, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi perendim (me diell) - ( perballe lulishtes 1 maj- tek e88 - afer drejturise se policise) i mobilua...

81,000 Euro

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

(22:21): Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

65,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Turdiu Garden Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

(22:07): Shitet apartament 1+1 te rezidenca turdiu garden te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te objektit duke patur nje ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. apartamenti ka nje sip prej 86.5 m2 dhe orientohet nga jug-perend...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

115,000 Euro

Shitet Apartament 3+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

(22:06): Shitet apartament 3+1 te kompleksi rezidencial garden turdiu te fush a e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 9 te objektit, ka nje siperfaqe prej 151 m2, orientohet nga veri-perendimi. ky kompleks eshte ndertuar me materialet me cilesore te nd...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

94,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Turdiu Rezidence Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

(22:04): Shitet apartament 2+1+2 te kompleksi turdiu rezidence te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te objektit dhe orientohet nga jug-perendimi. ky apartament ka sip prej 125.4 m2, dhe objketi eshte ndertuar me materialet mete mira dhe ...

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Apartament 3+1 Te Kompleksi Turdiu Garden

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

(22:04): Shitet apartament 3+1+2 te kompleksi turdiu garden te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te objektit, ka nje siperfaqe prej 148 m2, dhe perbehet prej 3 dhoma gjumi, 2 tualete, soxhorno dhe ballkoni. apartamenti orientohet nga veri-p...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

58,000 Euro

Shtet Apartament 1+1 Te Kompleksi Lura 3 Tek Gjiri I Lalezit

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:04): Shitet apartament 1+1 te kompleksi lura 3 te gjiri i lalezit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te objektit dhe ka nje sip prej 76,5 m2. kompleksi ofron qetesine dhe luksin e deshiruar te diteve te pushimit. gjelberimi qe rrethon kompleksin mbush a...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

120,000 Euro

Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes, Te Posta Qendrore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.27 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

(22:03): Shitet apartament 3+1 ne qender te tiranes te posta qendrore. apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te banimit, perbehet nga sohorno e cila lidhet me me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. apartamenti orien...

167,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

(22:03): Shitet apartament 2+1+a+blk te bulevardi zogu i pare. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te banimit, me nje siperfaqe prej 138 m². apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit de ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te bollshme, ...

82,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Square 21 Te Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:03): Shitet apartament 1+1 te square 21 te kompleksi arlis konstruksion. apartamenti ka nje sip prej 76 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit. apartamenti orientohet nga jugu, dhe ambientet kryesore ndricohen dhe ngrohen nga drita natyrale gjate gjithe ...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

123,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

(22:02): Shitet apartament 2+1 te square 21, te kompleksi arlis. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, dhe eshte i orientuar nga jugu. apartamenti ka nje sip prej 114,5 m2, dhe perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bo...

Mobilimi:Bosh

123,000 Euro

77,500 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi I Arlis Te Rre. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

(22:02): Shitet apartament 1+1 te arlis construction te rr. kavajes ngjitur me policine bashkiake. apartamenti ka sip prej 74 m2, dhe ndodhet ne katin e 6-te te objektit i cili perfundon ne gusht 2019. apartamenti orientohet nga jugu dhe perendimi duke mundes...

Mobilimi:Bosh

77,500 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:02): Shitet partament 2+1 te medreseja afer ujesjellesit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, ambient gatimi dhe ngrenie bashke me soxhornon, tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, dhe shit...

79,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

(22:02): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi square 21 te policia bashkiake.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, dhe ka nje orientim nga jugu. apartamenti perbehet nga soxhorno e cila eshte bashke me ambientin e gatimit, dhoma e...

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

89,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:02): Shitet apartament 2+1 te kompelkesi green city, nje nga komplekset me te mira te astiri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 119 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te b...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L 63000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme lehtesishte te mobilueshme,ndodhet prane pallatit vila l dhe disponon dokumentacion t... (Premium 15.10.2019)

64,500 Euro

2+1+ballkon (75 M2) Tek Globe | Mnd. Parkimi Ne Zone | Mobilim Cilesor | Kondicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

2+1+ballkon (75 m2) globe (rr. kongresi i lushnjes) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim per... (Premium 18.12.2019)

83,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

47,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

(22:02): Shitet apartament 2+1+2 ne bulevardin zhan dark ne nje nga pallatet me te mire te zones me pamje fantastike nga bulevardi dhe lumi i tiranes. ambjenti shtrihet nje nje korridor ne hyrje e cila ndan sallonin goxha te madh me vetrate xhami dhe me nje b...

75,000 Euro

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

(22:02): Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g...

148,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Foleja E Gjelber

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:01): Shitet apartament 2+1 tek foleja e gjelber, e cila ndodhet tek rreth rrotullimi i zogut te zi ngjitur me ring center. foleja e gjelber eshte banesa qe ofron cilesine e te jetuarit ne nje kopesht ne mes te qytetit duke ofruar standartin e ri te bane...

Mobilimi:Bosh

148,000 Euro

248,000 Euro

Shitet Apartament 3+1+2 Me 2 Garazhe Te Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
230.00 m2 Siperfaqa
15 Kati

(22:01): Shitet apartament,3+1+2+verande me siperfaqe prej 230 m2 me pamje paranomike tek rrethrrotullimi i zogut te zi. apartamenti ndodhet ne katin 15, i fundit i banimit, eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. apartamenti perbehet nga soxhorno, a...

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ... (Premium 09.08.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati i ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92... (Premium 07.03.2020)

75,000 Euro

Okazion: 2+1+ballkon Don Bosko (vizioni) Pallat I Ri| Ashensor| 10000 Euro Mobilim I Ri | Kondicione

Don Bosko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+ballkon (79 m2) prane kompleksit vizion (don bosko) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobil... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 108.64m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri i perfunduar,apartamenti dispon 2 dhoma gjumi,2 banjo... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

91,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Te Rr. Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

(22:00): Shitet apartament 2+1 te rr. dritan hoxha, 500 m larg rreth rrotullimit te zogut te zi. apartamenti ndohet ne katin e 3 te banimit dhe ka nje sip prej 96,2 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit 2 dhoma gjumi me hapesire ...

Mobilimi:Bosh

91,000 Euro

62,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(22:00): Shitet apartament 2+1 me hipoteke te vila l, te astiri.apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimit, dhe perbehet nga soxhorno e cila vjen bashke me ambientin e mobiluar te gatimit, 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme, tualeti dhe ballkoni. te gjit...

137,000 Euro

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament I Investuar 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(21:49): [youtubeid]rjtoead8-8y[/youtubeid] ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore po ashtu dhe i banurar per jo...

88,000 Euro

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

(21:49): Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat...

78,000 Euro

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

(21:49): Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv...

77,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

(21:49): Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono...

85,000 Euro

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 110 M² 85.000 Eur(rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(21:46): Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim perendim. dritare dopio xh...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

99,000 Euro

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk 117 M², 99.000 Euro (xhamlliku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

(21:46): Shitet super apartament ne zonen e xhamllikut. perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande. siperfaqe totale eshte 117 m2, pallat i ri me ashensor. punime cilesore ne cdo ane te apartamentit. cmimi: 99.000 euro. me dok.te rr...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim