apartament ne vlor shitjie rruga trasballkanike okasion per te bler 

 Online 228 lexues | 33 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 228 lexues | 33 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 61m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (61 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

52,500 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio...

Mobilimi:Bosh

52,500 Euro

77,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 83 M² 77.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • siperfaqe: 83.1 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • apartamenti shitet...

42,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,casa Italia

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e casa italias.garsonierja është e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.objekti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe k...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

48,500 Euro

Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Porcelan

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2+ballkon prane stacionit te fundit te porcelanit me nje siperfaqe 97m². apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje kuzhine, dy banjo dhe nje ballkon. apartamenti shitet bosh dhe eshte shume afer perfundimit. ka park...

Mobilimi:Bosh

48,500 Euro

67,200 Euro

Apartament Per Shitje 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e freskut prane big marketit. ambienti ofrohet bosh, organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon me guzhine te perbashket, tualet, 2 ballkone. apartamenti e...

Mobilimi:Bosh

67,200 Euro

66,000 Euro

Apartament Per Shitje 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+ ballkon me siperfaqe 118m² ne zone e freskut. apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje banjo dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti shitet bosh. cmimi: 66'00...

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

66,000 Euro

Aoartament 2+1+2 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ 2 ballkone me siperfaqe 120m² ne zone e freskut. apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje guzhine edhe dhome ndenje, dy banjo dhe dy ballkone. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti sh...

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

79,800 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114m² ne fresk. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenjeje e guzhine, dy dhoma gjumi nje per cift dhe nje per femije, nje banjo me dritar...

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

65,000 Euro

Apartament Per Shitje 2+1+2 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament ne shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 92m2 ne rrugen joklis persi ne yzberisht. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 kondicjoner. shitet pjeserish...

80,000 Euro

Apartament 3+1+2 Per Shitje Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 3+1+2 tualet me siperfaqe 120m2, ne rrugen joklis persi ne yzberisht. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me guzhinen, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon. apartamenti disponon dokument...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

80,000 Euro

Apartament Per Shitje 3+1+2 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament ne shitje 3+1+2 tualet me siperfaqe 130m2, ne rrugen joklin persi, ne yzberisht. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ti me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me guzhinen, 3 dhoma gjumi. apartamenti disponon dokumentacjon te r...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

26,000 Euro

Garsoniere Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

gazoniere ne shitje, ne menyre shfrytezimi edhe per 1+1, me siperfaqe neto 42m2 edhe me siperfaqe bruto 48m2 ne astir ne rrugen sabri preveza, prane bar artistit. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perba...

Mobilimi:Bosh

26,000 Euro

63,700 Euro

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ...

Mobilimi:Bosh

63,700 Euro

75,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane viles l ,ne zonen e unazes se re. informacion mbi apartamentin: •kati 6 • siperfaqe ndertimi : 133 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes •ku...

61,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane viles l,ne zonen e unazes se re . informacion mbi apartamentin: • kati 2 • siperfaqe ndertimi : 95 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • k...

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. i pershtatshem edhe si investim, cmimi: 13...

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. ne gjendje shume te mire, shitet edhe i mobiluar, ...

63,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L 63000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme lehtesishte te mobilueshme,ndodhet prane pallatit vila l dhe disponon dokumentacion t... (Premium 15.10.2019)

139,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+verande, i dizenjuar me arkitekt (122 m2) dhe i pabanuar me pare, tek kopshti zoologjik (zone nga me te kerkuarat) ne pall... (Premium 18.12.2019)

83,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (bosh) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | drita... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Apartamet 2+1 Per Shitje Ne Vasil Shantilo

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e pestë në pallat ekzistues, rruga "preng bib doda", pranë shkollës vasil shanto.i restauruar plotësisht, që nga shtrimet e reja hidraulike dhe elektrike me materiale cilësore. projektuar për arredim bashkëkohor...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

75,000 Euro

Apartament 2+1 86.74 M2 Per Shitje 75 000€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri buze rruge sapo te perfunduar teper cilesor. hyrja eshte shume e organizuar, me hapesira te rregullta dhe te shfrytezyeshme. shtruar me laminat cilesor, dritare me dopio xham te standartit e...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

74,000 Euro

2+1+2wc+ballkon (136 M2) Me Hipoteke Te Rregullt Ne Astir (vila L) Pallat I Ri | Me Diell

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2 + 1 + 2 wc + ballkon i madh (136 m2) me hipoteke te rregullt ne astir (vila l - rr. stefan shundi) munedsi parkimi | pallat i ri me punime cilesore | i mobiluar | me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xha...

70,000 Euro

Shiten 3 Garsoniere Dhe Verande, 330 M2 Vetem 70000 Euro Ne Total!

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shiten 3 garsoniere dhe verande, 330 m2 vetem 70000 euro ne total! klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/hotel-antalya-durres-shtepi-shitje/[/urlcode] per me shume informacion...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ... (Premium 09.08.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

39,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek "shkolla e bashkuar". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues (parafabrikat). apartamenti ka siperfa... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

72,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane bar artistit ,ne zonen e unazes se re . informacion mbi apar... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

189,000 Euro

Super Apartament Luksoz Ne Shitje Te Rruga E Kosovareve!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament luksoz ne shitje te rruga e kosovareve! per me shume info klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-apartament-rruga-e-kosovareve/[/urlcode]...

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (ne certifikate), perbehet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon. (ne ball...

95,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 143 M² 95.000 Euro (fresku)...

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
143.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën shefqet kuka.apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 143 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje...

48,000 Euro

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Petro Nini Luarasi (id 4119034)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id :4119034 rruga petro nini luarasi, prane shkolles se baletit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 52 m², me hipoteke, ne pallat ekzistues, kati 5, i restauruar, pjeserisht i mobiluar, tualet, ballkon, ndodhet ne nje nga zonat me te prefe...

70,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 79 M² 70.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e "selvise"prane gjimnazit "partizani". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 79 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhome gjumi...

39,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 1+1, Kati 3, 57 M2 39000 Euro (shkolla E Bashkuar)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek "shkolla e bashkuar". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues (parafabrikat). apartamenti ka siperfaqe totale prej 57 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ...

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

54,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 57 M² 54.000 Euro (rruga Thanas Ziko)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "thanas ziko" . apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 58 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet ...

300,000 Euro

Tirane, Shes Vile 2 Katshe 120 M² 300.000 Euro (vore)

Vore | Tirane (15.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vilë në "vorë". vila ka strukturë 2 katëshe. banesa ka sipërfaqe totale 120 m2, është e organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. ori...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim